Більшість жителів Польщі все ще хочуть допомагати українцям — опитування

Поділитися
Більшість жителів Польщі все ще хочуть допомагати українцям — опитування © Polsha24
В Польщі перебувають мільйони біженців з України.

Переважна більшість жителів Польщі все ще хочуть допомагати українцям. Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницьким інститутом Pollster на замовлення газети Super Expressu, повідомляє Polskie Radio.

Зокрема, 65 відсотків опитаних жителів Польщі вважають, що потрібно продовжувати допомагати українцям. На запитання «Чи варто продовжувати допомагати українцям» 65% респондентів відповіли – «так», а 35% - «ні».

Зазначається, що наразі в Польщі перебувають мільйони біженців з України. Крім того, українці можуть розраховувати на польську військову та гуманітарну підтримку своєї країни.

Опитування було проведене дослідницьким інститутом Pollster 30-31 травня, у ньому взяли участь 1 006 дорослих.

Раніше повідомлялося, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну майже дві третини європейців розглядають Москву як супротивника або конкурента — це вдвічі більше ніж було до війни. Але думки щодо довгострокових відносин континенту з РФ все ще сильно відрізняються.

Польща (39% респондентів) найбільше виступає за розрив усіх зв'язків з Росією, тоді як Німеччина (26%), Угорщина (32%), Австрія (36%) і Болгарія (51%) демонструють рішучу підтримку повної післявоєнної співпраці з РФ.

РФ продовжує повномасштабну війну проти України. Багато українців виїжджають до інших міст чи за кордон, потребують медичної, психологічної допомоги чи допомоги з дітьми. У нашій спецтемі можна знайти корисні контакти.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі