Міністерство фінансів США найняло економістів для аналізу наслідків санкцій — Bloomberg

Поділитися
Міністерство фінансів США найняло економістів для аналізу наслідків санкцій — Bloomberg © Getty Images
Аналіз, зокрема, проводитимуть до та після запровадження санкцій.

Міністерство фінансів США найняло двох економістів для вивчення впливу і непередбачуваних наслідків санкцій — фінансових інструментів, які отримали центральну роль у зовнішній політиці Штатів. Про це повідомляє Bloomberg.

Відділ економічного аналізу досліджуватиме побічну шкоду від санкцій до та після їх запровадження, щоб визначити, чи потрібно їх коригувати. У вересні минулого року Мінфін відкрив нові вакансії.

Головним економістом з питань санкцій буде Рейчел Лінгаас, яка раніше працювала у Міжнародному валютному фонді. Її заступницею стане Ліна Бхатнагар — співробітниця Мінфіну, яка працювала над політикою США щодо Азії. Очікується, що відомство найме ще більше працівників.

США значно розширили застосування санкцій після терактів 11 вересня, а вторгнення Росії в Україну на початку 2022 року спричинило масовану кампанію фінансових обмежень, оскільки США та союзники намагалися обмежити можливості Кремля фінансувати війну.

Деякі дослідники стверджують, що санкціями зловживають, ними важко керувати і їх майже неможливо скасувати після запровадження. Нещодавній звіт Центру економічних і політичних досліджень зосередився на наслідках санкцій для населення, виявивши, що вони значно погіршують умови життя в країнах, проти яких спрямовані.

Заступник міністра фінансів США з питань боротьби з тероризмом та фінансової розвідки Браян Нельсон повідомив, що Мінфін прагне вивчати наслідки санкцій для країн, проти яких вони запроваджуються, а також вплив на партнерів і союзників.

«Важливо, як ви визначите ці наслідки, а потім можете пом'якшити їх. Чи справді санкції досягли того результату, якого ми прагнули», - сказав Нельсон на конференції у Вашингтоні.

Раніше повідомлялося, що США та ЄС активізують зусилля з обміну інформацією та координації санкційної політики, намагаючись зробити спільні економічні та фінансові санкції проти Росії та інших країн ефективнішими.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі