Атомний підводний човен США прибув до Австралії, союзники підвищують оборонну готовність — Reuters

Поділитися
Атомний підводний човен США прибув до Австралії, союзники підвищують оборонну готовність — Reuters Фото ілюстративне © U.S. Pacific Fleet Тихоокеанський флот США/ Facebook
Цього місяця країни проводять великі військові навчання.

Атомний підводний човен ВМС США прибув до Австралії в п'ятницю, 4 липня. Союзники Канберра і Вашингтон поглиблюють оборонні зв'язки, повідомляє Reuters.

Підводний човен ВМС США класу Virginia прибув у порт Австралії в межах патрулювання Індо-Тихоокеанського регіону.

Порт Стірлінг буде розширюватися, щоб стати базою для американських і британських атомних підводних човнів з 2027 року у межах партнерства AUKUS між Австралією, Сполученими Штатами і Великою Британією.

Австралія планує купити у США три атомні підводні човни і підводні човни зі звичайним озброєнням в наступному десятилітті, перш ніж побудувати новий клас атомних підводних човнів у 2040-х роках.

Американські військові не мають бази в Австралії. Цього року вони поповнять військові склади, а наступного - створять спільний розвідувальний центр, заявили міністри оборони і закордонних справ двох країн.

За їхніми словами, Сполучені Штати також братимуть участь у модернізації кількох авіабаз на півночі Австралії, виробництві ракет і космічній співпраці.

Цього місяця союзники проводять великі військові навчання, оскільки Австралія прагне підвищити оборонну готовність.

Два кораблі ВМС Індії приєднаються до навчань Malabar за участю партнерів у сфері безпеки - США, Австралії і Японії, біля східного узбережжя Австралії наступної п'ятниці, 11 серпня. 

Навчання Talisman Sabre, у яких брали участь 34 тисячі військовослужбовців із 13 країн, завершились у п'ятницю, 4 серпня. За словами військових. навчання "перевірили об'єднані сили і засоби в морських, сухопутних, повітряних, кібернетичних і космічних операціях".

США, Велика Британія і Австралія створили союз у сфері безпеки - AUKUS. Рішення трьох країн є системним і викликано в тому числі прагненням протистояти зростанню політичного, економічного і військового впливу КНР. Про створення тристороннього оборонного союзу розмірковує Віктор Константинов у статті «Три лицарі проти китайського дракона».

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі