Лонгріди

 • Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО. Дніпро Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО. Дніпро Статистики немає. Але дивовижних випадків, коли ветерани швидко досягають успіху в мирному житті і починають жити по-новому, не так і багато.
 • Доля і долі Доля і долі Озирнутися. Побачити долю України через долі різних людей. З такою пропозицією DT.UA звернулося до півсотні людей, чий погляд на чвертьстолітню історію новітньої України нам видавався особливо цікавим. Журналістам, письменникам, митцям, представникам різних поколінь ми запропонували поділитися оповідками про тих, чиї долі та вчинки вразили за останні 25 років. За роки Незалежності. 
 • Театр. Фотосесія Театр. Фотосесія ZN.UA підбиває підсумки сезону.
 • Листи з Листи з "того" боку, або З гетто з любов'ю Що я знаю про війну? Тепер уже дуже багато, а раніше читала про неї в книжках, а ще багато чого запам'ятала з розповідей своєї бабусі. Ми підсміювалися над бабцею, коли вона сушила сухарі і ховала їх у торбинку. Тепер я їх сушу і ховаю. Ми не розуміли, чому було так багато біженців,  і чому вони пішки тяглися з одного кінця СРСР в іншій. Тепер у Донбасі їх теж тисячі. Щоправда, пішки наважуються йти одиниці. Здебільшого виїжджають на авто й переповненими автобусами.
 • Brexit: Піти не прощаючись Brexit: Піти не прощаючись Можливий вихід Великобританії з ЄС, так званий Brexit (British exit), вже став подією, незалежно від результатів референдуму 23 червня. Хоч би як розділилися голоси, ситуація буде вже іншою порівняно з тією, що була б, якби питання виходу взагалі не порушувалося. У будь-якому випадку будуть ті, що виграли, і ті, що програли. Вони вже зробили свої політичні ставки.
 • Українська Антарктида Українська Антарктида Чи потрібна Україні Антарктида? Це питання виникало, коли випала нагода отримати свою антарктичну станцію. Країна перебувала в економічному занепаді і багато хто сумнівався, чи "потягне" бідна Україна її утримання. Це питання час від часу виникає і сьогодні. Наприклад, в ситуації, коли повернення полярників додому після річної зимівлі виявляється під загрозою через відсутность коштів в бюджеті на фрахтовку судна.
 • Військова стратегія України: результати за рік Військова стратегія України: результати за рік Министерство обороны и вооруженные силы в 2015 году переживали бурный процесс роста и преобразований, и чтобы оценить векторы развития, стоит посмотреть на приоритеты и основные достижения по итогам года. Итак, что изменилось в лучшую и в худшую сторону, где застой, где слова не соответствуют делам? Это особенно важно после принятия Госбюджета на 2016 год, где расходы на оборону возрасли до рекордных 5% ВВП. Общество должно видеть и понимать, куда идут бюджетные средства. Мы попытаемся кратко проанализировать, что было сделано на основных направлениях развития оборонного ведомства.
 • Що добре для Volkswagen, погано для Німеччини? Що добре для Volkswagen, погано для Німеччини? Шахрайство концерну Volkswagen — це кейс, наочно демонструє, як один невірний крок може підірвати створюваний десятиліттями процвітаючий бізнес, нашкодити всьому автомобільному ринку, разом скомпрометувати кілька популярних брендів, нанести удар одній з найбільш стабільних економік світу і поставити під питання кар'єру політичних лідерів країни.
 • Батьківщина. Щоденник Батьківщина. Щоденник Це не спроба написати історію країни за 24 роки. Це шанс заново прожити минуле, осмислити пережите, поділитися побаченим. Це не літопис великих справ і віх, це замальовки про значні події і маленьких людей. Це не документальна хроніка, хоча жодна з історій не є вигаданою. Це 25 оповідань про країну, яка жива, поки ми її любимо. Поки ми за неї боремося.
 • Децентралізація: основні позиції, ризики, прогнози Децентралізація: основні позиції, ризики, прогнози Реформа системи управління країною і передача повноважень та фінансів громадам може стати неминучістю. Про це говорить не тільки очевидний поспіх Венеціанської комісії, яка в цілому одобрила проект Конституції в частині децентралізації, але й посилені потуги нашої Конституційної комісії, яка дотягує документ з урахуванням європейських рекомендацій.
 • Пісня про Батьківщину. Слова народні Пісня про Батьківщину. Слова народні Пісня про Батьківщину. Слова народні