Лонгріди

  • Транзитні долі: 10 історій жінок без певного місця життя Транзитні долі: 10 історій жінок без певного місця життя У нового покоління, швидше за все, свята під назвою "8 Березня" вже не буде. Але для покоління нинішнього цей день - ще один привід згадати про мам і сестер, коханих і дочках. Про тих, хто з нами поруч і любимо без жодних свят. Два роки тому у всіх нас з'явилися нові сусіди. Нові мами з колясками. Нові бабусі в черзі. Нові продавщиці в магазині біля будинку. Переселенці, які шукають мирного життя в чужих містах. Переселенці, часом жорстко припечатав штампом "малоосвічених маргіналів з Донбасу". Але насправді вони різні...
  • Шевченко без башти Шевченко без башти Домодерні стереотипи в сприйнятті національного героя і символу гальмують українців.
  • Що важливо знати про конфлікт в Сирії Що важливо знати про конфлікт в Сирії Карта Сирії - немов ковдра зі строкатих клаптиків. Ось райони, контрольовані урядовими військами. А ось анклави помірної сирійської опозиції, яка намагається повалити президента Башара Асада. Тут територія прихильників "Ісламської держави", що створюють квазіхаліфат на основі шаріату. Там - зона сирійських курдів, які прагнуть зміцнити свою автономію на півночі країни.
  • Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО. Дніпро Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО. Дніпро Статистики немає. Але дивовижних випадків, коли ветерани швидко досягають успіху в мирному житті і починають жити по-новому, не так і багато.
  • Доля і долі Доля і долі Озирнутися. Побачити долю України через долі різних людей. З такою пропозицією DT.UA звернулося до півсотні людей, чий погляд на чвертьстолітню історію новітньої України нам видавався особливо цікавим. Журналістам, письменникам, митцям, представникам різних поколінь ми запропонували поділитися оповідками про тих, чиї долі та вчинки вразили за останні 25 років. За роки Незалежності.