НІМЕЧЧИНА ВІДЧИНИТЬ ДВЕРІ КВАЛІФІКОВАНИМ ЕМІГРАНТАМ

Поділитися
У Берліні оприлюднено звіт урядової комісії, яка дійшла висновку: Німеччина щорічно має приймати 50 тисяч емігрантів...

У Берліні оприлюднено звіт урядової комісії, яка дійшла висновку: Німеччина щорічно має приймати 50 тисяч емігрантів. Інакше країна наштовхнеться на жорсткий брак робочої сили, повідомляє інтернет-видання Кореспондент.net.

Комісія експертів на чолі з колишнім спікером бундестагу Рітою Зюсмунд майже рік вивчала проблему припливу іноземців до країни. Результатом цієї роботи став документ обсягом 300 сторінок. Головний висновок експертів: в умовах різкого скорочення народжуваності в Німеччині без припливу молодих і кваліфікованих емігрантів країна може поховати надії на економічне процвітання й високий рівень життя.

Залучати до Німеччини пропонується три основні категорії емігрантів. Безстрокову посвідку на проживання та право на роботу зможуть одержати 20 тисяч відносно молодих (до 45 років) і кваліфікованих іноземців. Для відбору розроблено бальну систему. Чим людина молодша, освіченіша й досвідченіша, тим більше балів їй нараховується. Підвищує шанси потрапити до Німеччини і знання іноземних мов, передусім німецької, а також наявність дітей. Чим більше, тим краще.

У другій категорії також 20 тисяч чоловік. Це фахівці найдефіцитніших на сьогодні в Німеччині професій. Вони одержать лише тимчасову посвідку на проживання та право на роботу.

Третя категорія емігрантів — випускники шкіл. Вони зможуть здобувати в Німеччині професійно-технічну освіту, а потім за бажання влаштовуватися там назавжди.

Поруч із цим, пропонується значно спростити процедуру переселення до Німеччини зарубіжних учених. На допомогу з боку держави зможуть розраховувати іноземці, котрі вирішать відкрити у країні свою справу. Це може бути хімчистка чи автомайстерня, ресторан або навіть банк. Головне — справно сплачувати податки.

Вже у вересні, коли це питання розглядатиме німецький парламент, пропозиції експертів можуть набути статусу нового закону про еміграцію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі