Європейські міністри: Новому президенту України доведеться реформувати енергетику

Поділитися
Новому президенту України необхідно буде забезпечити створення економічної стратегії, що гарант...

Новому президенту України необхідно буде забезпечити створення економічної стратегії, що гарантує макроекономічну стабільність в країні, а також проведення структурних реформ в енергетиці, заявили в статті для «Дзеркала тижня» міністри у справах Європи з Великобританії, Німеччини, Польщі і Франції.

При цьому вони підкреслили, що обидва кандидати на пост президента в своїх програмах націлені на тісну співпрацю з ЄС.

«Новому президентові слід буде забезпечити умови для успішного здійснення єдиної економічної стратегії зі встановлення такої необхідної макроекономічної стабілізації, стійкої фіскальної політики і верховенства права», — заявили Кріс Брайант, Вернер Хойєр, Миколай Довгильович і П’єр Лелуш.

На їхню думку, особливу увагу слід звернути на необхідність структурних реформ в енергетиці.

«Необхідні подальші структурні реформи, зокрема в енергетичному секторі, де внутрішні ціни мають бути приведені у відповідність до міжнародних, які тепер Україна платить за контрактами; водночас необхідно розвивати систему цільових соціальних платежів», — констатували міністри.

Вони також акцентували увагу на необхідності подальшої боротьби з корупцією і проведення правової реформи.

«Представники бізнесу наших чотирьох країн із нетерпінням очікують впровадження заходів для створення передбачуваного і безпечного бізнес-середовища в Україні без корупції і задушливої бюрократії. Проведення інституційної і правової реформ, особливо судової, має вирішальне значення», — упевнені Кріс Брайант, Вернер Хойєр, Миколай Довгильович і П’єр Лелуш.

При цьому представники європейських урядів підкреслили, що обидва кандидати на пост президента України, які пройшли у другий тур виборів, декларують прихильність ідеям тіснішої співпраці України і ЄС.

«Ми раді, що обидва кандидати, які вийшли у другий тур, у своїх передвиборних кампаніях використовують програми, що чітко обіцяють тісніший зв’язок з Європейським Союзом, співробітництво з Міжнародним валютним фондом і добросусідські відносини з Росією», — заявили міністри.

Докладніше читайте в статті Кріса Брайанта, Вернера Хойєра, Миколая Довгілевича і П’єра Лелуша «Голосування за демократію: вибори президента в Україні» у свіжому номері ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі