Ще раз про ознаки платіжності

Поділитися
У попередньому номері «ДТ» у матеріалі «Банкнота номіналом 500 гривень з’явиться в обігу ще цього року» автор допустив неточність, яка стосується чинних ознак платіжності банкнот НБУ...

У попередньому номері «ДТ» у матеріалі «Банкнота номіналом 500 гривень з’явиться в обігу ще цього року» автор допустив неточність, яка стосується чинних ознак платіжності банкнот НБУ.

Відповідні ознаки визначаються Правилами визначення платіжності та обміну банкнот і монет НБУ (постанова №547 від 17.11.2004 р.). Відповідно до цих правил, банки повинні приймати без обмежень від юридичних і фізичних осіб для обміну на придатні до обігу банкноти, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви, для готівкових платежів тощо пошкоджені банкноти без ознак підробки, які:

— зберегли цілу частину площею не менш як 55% від своєї початкової площі;

— розірвані (розрізані) на дві частини, на яких збереглися обидва однакові номери та серія, і загальна площа цих частин становить не менш як 55% початкової площі банкноти.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі