Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко переконаний, що досвід розвитку компанії може і повинен «бути прикладом розвитку подібного роду компаній, організації економіки, суспільства і країни загалом». За його словами, компанія готова до діалогу з політиками, щоб поділитися власним і закордонним досвідом.
У інтерв’ю «ДТ» напередодні 10-річного ювілею компанії Ігор Литовченко розповів про результати програми «Спілкування заради майбутнього», метою якої було змоделювати майбутнє і зрозуміти, яким його бачать прості люди.
«Ми зрозуміли кілька важливих речей. Українці не сподіваються на те, що хтось «зробить» їхнє майбутнє за них. Вони готові працювати над своїм майбутнім самі. Вони тільки просять не заважати їм реалізовувати свої власні амбіції — правові, соціальні, економічні», — розповів він.
За його словами, соціологічні опити, проведені компанією на території всієї України, показали, що українці, що живуть в різних частинах країни, «різняться одне від одного в етнокультурному відношенні, але всі вони ставлять перед собою абсолютно однакові завдання і мають однакові цінності».
«З’ясувалося, що людям потрібна стабільність у питаннях, пов’язаних із соціальною політикою, економікою, — підкреслив він. — Процедури, чи, стосовно країни, закони — це якраз і є стабільність. Країна змінюється, тому мають модернізуватися і закони».
Литовченко також відзначив, що не планує виступати в ролі політика: «Бізнес має бути відділений від політики. Це абсолютно різні речі. Ми готові до діалогу з політиками, щоб поділитися досвідом, нашим і закордонним. Але рішення про початок такого діалогу повинні приймати самі політики».
Докладніше про плани компанії «Київстар» читайте в статті Віталія Кукси «План Литовченка» в свіжому номері «ДТ».