Останні новини23 Листопада 2022

23 Листопада 2022 calendar
США дозволили Росії постачати нафту до Японії та деяких країн ЄС Міністерство фінансів США опублікувало інструкцію з реалізації заходів щодо стелі цін на нафту з РФ.
РФ намагається створити "поліцейську державу" на окупованих територіях – Центр нацспротиву Загальна кількість поліцейських, які намагаються взяти під контроль населення на ТОТ, сягнуло вже 52 тисяч.
"Сад божественних пісень": Нацбанк ввів в обіг присвячену Григорію Сковороді пам’ятну монету На аверсі монети, яку випустили до 300-річчя мандрівного мислителя, зображено символічний фонтан, який наповнює водою різні посудини, як кажуть, це метафори людини та людської душі. ► Відео
Годі про переговори, українці воюють взимку з 2014 року. Просто дайте їм зброю — американський експерт Еліот Коен вважає, що партнерам Києва слід припинити "недолугі переговори про переговори".
Іран передає Росії креслення та компоненти для безпілотників – CNN Модель співпраці з Москвою Тегеран був змушений переглянути через тотальний тиск США та союзників.
ЦРУ вербуватиме шпигунів серед незадоволених війною росіян – WSJ Шукають російських військових, чиновників, олігархів, керівників.
У Вірменії протестують проти приїзду Путіна напередодні саміту ОДКБ у Єревані Це перший його візит до Єревану після 44-денної війни восени 2020 року.
Ризик зростає: у Чехії готуються до можливої війни НАТО проти Росії У чеському генштабі заявили про необхідність масштабної модернізації армії. 
Російська платіжна система «Мір» зазнала краху навіть у дружніх до Росії країнах – Bloomberg Банки низки країн під страхом санкцій США відмовилися проводити операції з картками системи «Мір».
Франція до останнього не вірила у вторгнення РФ, Німеччина прогнозувала швидкий розпад України — Джонсон Колишній прем'єр Великої Британії розповів про ставлення низки європейських лідерів до російського вторгнення на початковому етапі війни.
Букмекери зробили прогноз на матч ЧС-2022 Бразилія – Сербія Команди проведуть один із найцікавіших матчів стартового туру групового турніру.
новини за 22 листопада
}