Зважаючи на те, чим зазвичай закінчуються контакти з Путіним, я б утримався від них надовго — Мерц

Поділитися
Зважаючи на те, чим зазвичай закінчуються контакти з Путіним, я б утримався від них надовго — Мерц © EPA/TOMS KALNINS
Хоча диктатор під час економічного форуму у Санкт-Петербурзі заявив, що відкритий до розмови з німецьким канцлером. 

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що не збирається телефонувати російському диктатору Владіміру Путіну, адже минулі контакти не призвели до деескалації. Він мав на увазі візит угорського прем'єра Віктора Орбана у Москву, після якого РФ атакувала лікарню у Києві, та телефонну розмову з Путіним свого попередника Олафа Шольца, яка також закінчилася бомбардуванням дитячого медзакладу. 

"Тож, якщо це результат таких телефонних дзвінків, я б утримався від них надовго", — наголошує Мерц, слова якого цитує DW.

Щодо ставлення президента США Дональда Трампа до Путіна Мерц сказав, що той демонструє дедалі більший скептицизм і стає критичнішим.

"Це процес... У Європі існує велика згода в оцінці цієї війни. Я вважаю, що президент Трамп наближається до цієї оцінки", — підсумував він. 

Раніше Мерц вже заявляв, що Путін не демонструє зацікавленості в досягненні миру. Тому він закликає посилити санкції проти країни-агресора. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі