Депутати вирішили, що Британія залишається членом Британії до свого офіційного виходу, зберігаючи за собою всі права та обов'язки, включно з фінансовими виплатами. Також Європарламент вирішив, що перехідний період після 2019 року має тривати не більше трьох років.
Крім того, парламентарії застерігають про неприпустимість будь-яких спроб прив'язати пункти торгівлі до безпеки. Також Європарламент нагадав, що будь-які переговори з третіми країнами або двосторонні переговори з одним із членів Євросоюзу про надання торгових преференцій до моменту виходу Британії з ЄС будуть вважатися порушенням переговорного процесу.
Раніше повідомлялося: існує загроза, що Великобританія може вийти з Євросоюзу не цілком, а частинами. З тих частин, які складають Сполучене Королівство, тільки Англія та Уельс проголосували за Brexit. Шотландія, Північна Ірландія, а також жителі Гібралтару проголосували за те, щоб залишитися в ЄС.
Детальніше про наслідки Brexit читайте у статті Олексія Коваля "Brexit запущено! Чи сумуватиме ЄС за Британією?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".