Інформація, опублікована на сайтах DCLeaks і WikiLeaks, а також розкрита користувачем Guccifer 2.0, співвідноситься з мотивацією і методами, якими користується Кремль, йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті Міністерства внутрішньої безпеки США у п'ятницю, 7 жовтня.
У деяких штатах було зафіксовано сканування систем, пов'язаних з виборами. За даними розвідки, атаки здійснювалися з серверів російських компаній.
Розвідувальне співтовариство повідомило, що машини для голосування не підключені до інтернету. Крім того, існує система стримувань і противаг для захисту процедури голосування.
У Міністерстві впевнені, що Росія здійснює кібератаки в Європі і Євразії для впливу на громадську думку в цих регіонах.
У середині червня російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії.
За даними ЗМІ, також піддалися атакам комп'ютери і мережі інших американських політичних організацій, а також основних претендентів на пост президента США Хілларі Клінтон і Дональда Трампа.
У травні нинішнього року директор національної розвідки США Джеймс Клеппер попередив, що хакери, які працюють в інтересах іноземних держав, ведуть стеження за кандидатами на пост президента США.