За його даними, за атакою на як мінімум п'ять дослідних центрів та 10 співробітників стоїть та ж група Cozy Bear, яка причетна до злому DNC. Альперович не став називати центри, піддалися атаці з міркувань інтересів своїх клієнтів, а також, щоб не поширювати інформацію, яку можуть використовувати інші хакери. Він лише зазначив, що всі організації були негайно сповіщені, як тільки CrowdStrike виявила прогалини в їхніх комп'ютерних системах, і зловмисникам навряд чи вдалося завантажити яку-небудь інформацію.
Defense One у свою чергу з'ясував, що одним з об'єктів атаки став впливовий Центр стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS). Цю інформацію, не розголошуючи деталі, підтвердив виданню Ендрю Шварц, старший віце-президент CSIS зовнішніх зв'язків. "Це як знак відмінності - будь-який поважаючий себе мозковий центр повинен бути зламаний. Росіяни просто не розуміють ідею незалежних інститутів, тому шукають таємні інструкції від Обами. Є й інша вигода: вони можуть піти до своїх босів, і показати здобуту інформацію, щоб довести свою спроможність як шпигунів", - повідомив виданню інший старший віце-президент CSIS Джеймс Ендрю Льюїс.
У CrowdStrike та інших фірмах, що займаються кібербезпеки, вважають, що група Cozy Bear пов'язана з ФСБ Росії. Крім DNC, ці хакери стоять за атаками на сайти Білого дому, Держдепартаменту та Комітету начальників штабів збройних сил США. За другою групою зломщиків, Fancy Bear, також атаковавшей сервери DNC, на думку фахівців, можуть стояти російські військові, зазначає Defense One.
У середині червня російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії.
За даними ЗМІ, також піддалися атакам комп'ютери і мережі інших американських політичних організацій, а також основних претендентів на пост президента США Хілларі Клінтон і Дональда Трампа.
У травні нинішнього року директор національної розвідки США Джеймс Клеппер попередив, що хакери, які працюють в інтересах іноземних держав, ведуть стеження за кандидатами на пост президента США.