В Південній Кореї самоізоляцію контролюватимуть через електронні браслети

Поділитися
В Південній Кореї самоізоляцію контролюватимуть через електронні браслети Деякі громадяни вимикають GPS на вулиці © extremetech
Влада країни розглядає можливість контролювати людей через GPS.

Влада Південної Кореї розглядає можливість одягати електронні браслети на людей в самоізоляції, щоб відслідковувати їх місцезнаходження під час пандемії коронавірусу, повідомляє агентство Yonhap.

"Південна Корея обмірковує використання електронних браслетів, аби люди у самоізоляції не виходили на вулицю на тлі зростаючого побоювання щодо осіб, які порушують правила й поширення коронавірусу", - йдеться у повідомленні.

Більшість громадян в Південній Кореї дотримуються режиму самоізоляції, але деякі особи все ж таки залишають свої місця карантину.

Уряд вже наказав людям у самоізоляції завантажити спеціальний додаток, для стеження за їхнім рухом. Однак деякі особи виходять на вулицю, залишаючи свій телефон вдома або вимикають систему GPS. Поліція затримала вже 75 порушників режиму, проти шести з них відкрили кримінальне провадження.

В Південній Кореї також ввели обов'язкову двотижневу самоізоляцію для всіх, хто приїхав з-за кордону.

Близько 46 566 осіб, у тому числі понад 36 тисяч людей, які здійснювали міжнародні поїздки, наразі перебувають у самоізоляції. Очікується, що ця цифра зросте до понад 80 тисяч.

У неділю, 5 квітня, уряд також посилив заходи щодо людей, які порушують двотижневу ізоляцію або дають неправдиву інформацію під час процесу карантину. Їм загрожує ув'язнення на 1 рік або до 8 172 долари штрафу.

Наразі в країні 10 331 заражених коронавірусною інфекцією COVID-19, 566 людей померли. Згідно з офіційними даними епідемія коронавірусу в Південній Кореї пішла на спад. Південнокорейські центри з контролю і запобігання заражень за останню добу зафіксували 47 заражень коронавірусом, у порівнянні з 81 підтвердженим інфікованим добою раніше. Це найбільш значне зниження чисельності нових заражень з 29 лютого, коли в країні фіксували пік епідемії.

Олег Гетман, координатор експертних груп, зазначає про те, що комплексні заходи з широкого тестування, ізоляції хворих і груп ризику, без тотальних карантинів і збитків для економіки, які ввели Тайвань, Південна Корея, Японія, Таїланд та інші, виявилися найбільш ефективними.

Докладніше читайте в статті Олега Гетмана, координатора експертних груп Економічної експертної платформи – "Зміна моделі протидії вірусу".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі