В основу виборчої кампанії Путіна на виборах ляже «захист традиційних цінностей» — ЗМІ

Поділитися
В основу виборчої кампанії Путіна на виборах ляже «захист традиційних цінностей» — ЗМІ © Офіційний сайт Кремля
У Кремлі вже розробили план виборчої кампанії та навіть очікуваний результат.

В адміністрації Путіна сформулювали попередні «ідеологічні настанови» президентської кампанії 2024 року. Як пише видання «Медуза» з посиланням на обізнані джерела, основні моменти «програми» на початку березня довели працівникам кремлівських підрозділів, а також регіональних чиновників і політтехнологів на «закритому семінарі».

Як заявили під час «семінару» голова кремлівського управління із забезпечення Держради Олександр Харичов та керівник регіонального департаменту «Росатому» Андрій Полосін, які виступали на заході, кампанію 2024 року буде побудовано навколо «ідеології консерватизму».

Путіна на майбутніх виборах позиціонуватимуть як «охоронця традиційних цінностей», а також робитимуть ставку на «моральній перевазі» Росії над іншими країнами.

Близькі до Кремля співрозмовники видання кажуть, що «консервативну ізоляційну ідеологію» для нової президентської кампанії «почали опрацьовувати» ще наприкінці 2021 року. В адміністрації Путіна тоді вирішили, що тема «антизахідного консерватизму» має поступово витіснити просування ідей «русского міра».

Згідно з новим напрацюванням тема «русского міра», до якого нібито належать багато країн колишнього СРСР, має стати частиною такої собі концепції «держави в собі».

В основу ідеологічної кампанії Путіна мають лягти напрацювання проекту «ДНК Росії», головною лінією якого є «російський світогляд».

«Що таке «російський світогляд», організатори проекту чітко не пояснюють. Однак, судячи з статті, підписаної Полосіним і Харичовим, це якісь «ціннісні константи», «властиві» Росії протягом усієї її історії. Серед цих «констант» — «общинність, почуття обов'язку та надцілі, екзистенційна стійкість та пріоритет нематеріального над меркантильним», - зазначає видання.

Автори концепції стверджують, що «під загрозою виявилося не наше споживання і наша промисловість, під загрозою знаходилася сама ідентичність росіян, сама російська ідентичність».

Водночас, учасників «семінару» запевнили, що «з результатами президентських виборів проблем не буде», оскільки в Росії нібито «зростає запит» на консерватизм, хоча жодних доказів, у тому числі результатів соцопитування, не надали.

Також організатори «семінару» заявили, що Путін на «виборах» має перевершити свої ж результати 2018 року, коли за нього нібито проголосували 76,69% за явки 67,54%.

Володимир Путін перебуває при владі в Росії з 2000 року. Він двічі обирався президентом у 2000 та 2004 роках, а у 2008 році його змінив Дмитро Медведєв, а Путін став главою уряду.

У 2012 і 2018 році Путін був ще двічі "обраний" президентом.

Влітку 2020 року в Росії було ухвалено поправки до Конституції, які дозволять Путіну знову двічі балотуватися на пост глави держави та залишатися при владі до 2036 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі