Уряд Орбана заявив, що 97% громадян Угорщини не підтримують санкції ЄС проти Росії

Поділитися
Уряд Орбана заявив, що 97% громадян Угорщини не підтримують санкції ЄС проти Росії
Уряд країни оголосив результати опитування.

Уряд Угорщини розповів про результати загальнонаціональних консультацій, згідно з якими 97 відсотків опитаних угорців не підтримують санкції проти РФ. Про це повідомила прессекретар уряду країни Александра Сенткіралі.

Вона зазначила, що санкції, запроваджені проти Росії за напад на Україну, не зупинили війну, але спричинили і продовжують викликати економічні труднощі в Європі.

За її словами, угорці в переважній більшості відкидають нафтові санкції та заплановані газові санкції, а також обмеження на ядерну енергетику РФ.

Результати консультацій також показують, що респонденти кажуть чітке «ні» санкціям, які ще більше підвищать ціни на продукти харчування або покладуть додатковий тягар на європейський туризм, додала Сенткіралі.

«Результат консультацій є дороговказом для угорських громадських діячів, і ми будемо працювати над тим, щоб він був почутий у Брюсселі. Це необхідно ще й тому, що замість перегляду санкційної політики хочуть запровадити нові санкції», - заявила речниця.

Сенткіралі також повідомила, що майже 1,4 млн осіб висловили свою думку під час консультацій. За її словами, детальні результати опитування будуть опубліковані найближчим часом.

«Повідомлення консультацій чітке: нам потрібно переглянути санкційну політику в Брюсселі. Потрібні не хибні санкції, а якнайшвидші мирні переговори. Уряд Угорщини працюватиме над тим, щоб забезпечити це», - заявила Сенткіралі.

Раніше головний радник прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Балаш Орбан заявив, що лідери ЄС та Єврокомісія мають оцінити вплив санкцій проти Росії на окремі країни блоку, особливо у контексті енергетичної кризи.

Відверто проросійські жести Угорщини викликають запитання: чому ЄС, зрештою, не вижене «троянського коня» Кремля? На жаль, виключити країну-члена зі складу ЄС неможливо. Та в Євросоюзу є й інші інструменти. Про те, як Брюссель може вплинути на Будапешт, читайте у статті Дмитра Шульги «Угорська проблема Європи».

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі