Гвардія дислокується в турецькій столиці і складається з 2500 чоловік.
Як повідомляє "Російська служба Бі-бі-сі", ордери на арешт було виписано на 300 осіб, але затримати вдалося лише тих, хто перебував в Анкарі.
Раніше віце-прем'єр Туреччини Нуреттін Джаніклі повідомив виданню, що арешти та звільнення близько 60 тисяч осіб після заколоту були лише "верхівкою айсберга", і анонсував нові затримання.
Нагадаємо, спроба військового перевороту в Туреччині в ніч з 15 на 16 липня завершилася повним провалом.
Вже наступного дня почалися після придушення перевороту не менш 45 тисяч осіб було затримано, звільнено або відсторонено від роботи. Серед звільнених після спроби військового перевороту в Туреччині, крім військових і поліцейських, виявилися вчителі, декани університетів і журналісти, яких турецькі власті вважають недостатньо лояльними президентові Реджепу Тайипу Ердогану.
Раніше видання The Telegraph писало, що Туреччину можуть виключити з НАТО. Держсекретар США Джон Керрі вже встиг попередити, що Туреччина може бути виключена з Альянсу у випадку, якщо президент Ердоган не припинить в країні "чистки" після провалу спроби здійснення в країні військового перевороту.
Детальніше про наслідки спроби державного перевороту в Туреччині читайте у статті Сергія Данилова "Вікно можливостей Реджепа Ердогана" для DT.UA.