Всі вони нібито входять в число прихильників так званої "паралельної структури", що переслідує мету підірвати конституційний лад і змістити чинне керівництво країни. Турецькі власті вважають, що ця група безпосередньо пов'язана з ісламським опозиціонером Фетхуллахом Гюлен, які проживають у США.
За інкриміновані злочини журналістів можуть чекати тривалі тюремні ув'язнення - від десяти років до кількох довічних термінів, зазначає газета.
Як повідомило видання, все через звинувачення у зв'язках з організаторами путчу були звільнені близько 50 тис. співробітників держустанов. Масові звільнення пройшли в апараті уряду, МВС, Національної розвідувальної організації, Головному управлінні у справах релігії, Міністерство освіти та підпорядкованих йому навчальних закладах.
Нагадаємо, в ніч на 16 липня група військових спробувала захопити владу в Туреччині, однак ця спроба завершилася повним провалом.
Вже на наступний день почалися масові затримання і арешти. Не менш 60 тисяч осіб були затримані, звільнені або відсторонені від роботи. Серед звільнених після спроби військового перевороту в Туреччині, крім військових і поліцейських, виявилися вчителі, декани університетів і журналісти, яких турецька влада вважає недостатньо лояльними президентові Ердогану.
Детальніше про наслідки спроби державного перевороту в Туреччині читайте у статті Сергія Данилова "Вікно можливостей Реджепа Ердогана DT.UA.