У Росії назвали підсумки саміту НАТО "менталітетом Холодної війни"

Поділитися
У Росії назвали підсумки саміту НАТО Лавров ясно дав зрозуміти, що Росія проігнорує будь-які заклики саміту НАТО © МЗС Росії
У МЗС РФ заявили, що для Росії у таких підсумках саміту "немає нічого нового".

Заяви НАТО щодо незаконності і нелегітимності анексії Криму Росією показують лише недалеке мислення Альянсу, всередині якого по інерції зберігся старий "менталітет Холодної війни", заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в інтерв'ю російським ЗМІ.

На питання, чи збирається РФ коментувати підсумковий документ саміту НАТО, де, зокрема, засуджується російська незаконна і нелегітимна анексія Криму, і висловлюється підтримка прагнення України вступити в НАТО, Лавров відповів, що для РФ у такому "немає нічого нового".

"В цих заявах немає нічого нового. Ми вже багато років слухаємо все це. Так що ми сприймаємо це просто, як менталітет Холодної війни, що зберігається за інерцією ... На жаль, в НАТО зберігається інерція Холодної війни. Хоча альянсу давно вже настав час відмовитися від неї", - заявив російський міністр закордонних справ.

Раніше країни-члени НАТО вказали на необхідність виконання Мінських домовленостей і висловили підтримку політико-дипломатичному врегулюванню конфлікту в Донбасі в рамках "нормандського формату" і Тристоронньої контактної групи. Також Росію закликали вивести війська з Донецької та Луганської областей України, які вона окупувала.

Міністерство закордонних справ РФ у відповідь на цю заяву НАТО обізвало військовий блок "марним".

Саміт НАТО, що проходив 11-12 липня в Брюсселі. На ньому були присутні президенти України і Грузії Петро Порошенко і Георгі Маргелашвили.

11 липня учасники самміту прийняли декларацію, в якій підтверджуються євроатлантичні прагнення України.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільному брифінгу з президентом Петром Порошенком зазначив, що Україна не повинна зменшувати темпи проведення реформ, так як це наближає країну до вступу в Альянс. За його словами, ухвалення закону про нацбезпеку є важливим кроком на шляху до євроатлантичної інтеграції.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі