У Пекіні завершилися триденні торговельні переговори США і Китаю

Поділитися
У Пекіні завершилися триденні торговельні переговори США і Китаю США і Китаю не вдалося зблизити позиції щодо захисту інтелектуальної власності © Военное обозрение
В КНР пообіцяли озвучити підсумки переговорів найближчим часом.

У Пекіні завершився раунд переговорів американської та китайської делегацій, присвячений торговельним відносинам між державами. Переговори почалися 7 січня і тривали три дні.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ КНР Лу Кан заявив, що їх "позитивні результати будуть сприятливими і для Китаю, і для США", а також стануть "доброю новиною" для світової економіки, передає "РИА Новости".

"Я можу підтвердити, що торгові переговори США і Китаю завершилися. Офіційні підсумки переговорів будуть оприлюднені найближчим часом", - заявив речник МЗС Китаю на брифінгу в середу, 9 січня.

Заступник голови Міністерства сільського господарства США Тед МакКінні оцінив їх позитивно, не вдаючись у деталі, повідомляє Al Jazeera.

"Думаю, переговори пройшли добре. Це було корисно для нас", - сказав він журналістам.

В офісі торговельного представника США повідомили, що американська сторона наполягає на необхідності проведення в КНР структурних змін з метою посилення захисту інтелектуальної власності, боротьби проти кібератак і крадіжок комерційної інформації. США також домагаються збільшення експорту промислової, сільськогосподарської продукції та інших товарів і послуг до Китаю.

У той же час, за даними Al Jazeera, позиції США і КНР з питання охорони інтелектуальної власності зблизити не вдалося.

Як повідомлялося, переговорники від США і Китаю приступають до роботи над новою угодою, що дозволить зняти напруженість у торговельній війні між Вашингтоном і Пекіном.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про прогрес у відносинах між США і Китаєм. На саміті "Великої двадцятки" в Буенос-Айресі лідери двох держав погодилися на перемир'я в торговельній війні, домовившись відкласти до березня 2019 запровадження нових торгових мит. Тоді було прийнято рішення на 90 днів заморозити підвищення мита до 25% замість нинішніх 10% на китайські товари вартістю 200 мільярдів доларів.

Торгівельна війна почалася навесні, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній і сталь з ряду країн, зокрема, з Китаю.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі