Трамп заявив про прогрес у відносинах між США і Китаєм

Поділитися
Трамп заявив про прогрес у відносинах між США і Китаєм
Глава Білого дому вважає себе і лідера Китаю єдиними людьми, здатними позитивно вплинути на зміни в торгівлі за межами їх країн.

Президент США Дональд Трамп назвав свою зустріч з лідером Китаю Сі Цзіньпіном незвичайною. Він вважає, що відносини між США і Китаєм покращилися, і прогнозує позитивні зміни між країнами, які лише минулого тижня домовилися укласти перемир'я в торговій війні.

"Моя зустріч в Аргентині з президентом Китаю була незвичайною. Відносини з Китаєм зробили великий крок вперед! Дуже гарні речі відбудуться. Ми маємо справу з великою силою, але Китай також може багато виграти, якщо і коли угоду буде завершено. Рівні умови!" - написав глава Білого дому в Twitter.

Трамп заявив про те, що американські фермери стануть швидкими бенефіціарами планованої торгової угоди з Китаєм і багато що отримають від угоди. "Вони мають намір негайно розпочати закупівлю сільськогосподарської продукції. Ми виробляємо найкращий і чистий продукт у світі, і це те, чого хоче Китай. Фермери, я вас люблю!" - додав президент США.

Свої відносини з Сі Трамп назвав "сильними і особистими".

"Він і я - єдині дві людини, які можуть призвести до масових і дуже позитивних змін в торгівлі далеко за межами наших двох великих народів", - підкреслив Трамп.

На саміті "Великої двадцятки" в Буенос-Айресі обидва лідери погодилися на перемир'я в своїй торговій війні. Трамп і Сі домовилися з 1 січня 2019 року залишити торгові мита на рівні 2018 року. Зростання мит заморожений на 90 днів.

Із 24 вересня США запровадили 10-відсоткові мита на китайські товари на суму в $ 200 мільярдів на рік і попередили, що тариф зросте до 25% із 1 січня 2019 року, якщо Пекін не піде на поступки. Одночасно нові мита на американські товари на суму $ 60 мільярдів почали діяти в Китаї. Раніше сторони запровадили взаємні мита на продукцію вартістю $ 50 мільярдів. Торгівельна війна почалася навесні, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній і сталь з низки країн, зокрема з Китаю.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі