У Пакистані скасували смертний вирок колишньому президенту

Поділитися
У Пакистані скасували смертний вирок колишньому президенту © inkkc.com
Мушарраф був президентом Пакистану з 2001 по 2008 роки.

Пакистанський суд визнав неконституційним заочний смертний вирок колишньому президенту Пакистану Первезу Мушаррафу. Суд скасував вирок, розглянувши клопотання Мушаррафа, повідомляє пакистанська газета Dawn.

У суді вирішили, що кримінальну справу про держзраду Мушаррафа, в рамках якої його в кінці минулого року засудили смертної кари, не було підготовлено відповідно до закону.

Генерал Мушарраф захопив владу під час перевороту 1999 року і був президентом з 2001 по 2008 рік.

BBC пише, що вирок навряд чи приведуть у виконання. Генералу Мушаррафу дозволили виїхати з країни у 2016 році. Зараз він перебуває в Дубаї.

Звинувачення у державній зраді знаходиться на розгляді з 2013 року. Це пов'язано з тим, що генерал Мушарраф призупинив дію конституції у 2007 році, коли він оголосив надзвичайний стан у зв'язку з продовженням терміну його повноважень.

Раніше в цьому місяці він випустив відеозвернення з лікарняного ліжка, описавши справу проти нього як "безпідставне".

У листопаді 2007 року генерал Мушарраф призупинив дію конституції та ввів надзвичайний стан, що викликало протести. Він пішов у відставку у 2008 році.

Раніше його звинуватили в причетності до вбивства колишнього пакистанського прем'єра Беназір Бхутто в 2007 році, а також до загибелі у 2006 році одного з лідерів белуджів. Також Мушаррафу закидають спробу звільнити суддів у 2007 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі