У Німеччині люди масово відмовляються від вакцини AstraZeneca

Поділитися
У Німеччині люди масово відмовляються від вакцини AstraZeneca © Anadolu Agency
Компанія, що виготовляє вакцину AstraZeneca зареєстрована в Лондоні і має прмислові потужності в США, Великобританії, Швеції та Індії.

Прем'єри декількох федеральних земель закликають зробити вакцину AstraZeneca доступною для всіх бажаючих через те, що в пріоритетних групах від неї багато відмов, повідомляє Spiegel.

У Німеччині чітко визначені пріоритетні групи, які повинні першими отримати щеплення. Але через те, що багато хто з них не хочуть вакцинуватися препаратом AstraZeneca, ростуть побоювання, що ці дози будт лежати на складах невикористані, тоді як інші люди продовжують чекати своєї черги.

Як і в ряді інших країн ЄС, вакцину AstraZeneca в Німеччині рекомендували для людей, не старше 65 років. У той же час, серед молодшого населення з "груп ризику" нею також коливаються вакцинуватися через те, що заявлений рівень ефективності нижче, ніж в Pfizer-BioNTech і Moderna, і трохи вище ризик побічних реакцій.

Станом на середину тижня, Німеччина використовувала тільки 239 тисяч доз вакцини AstraZeneca з отриманих 1,4 мільйона.

Прем'єр Баварії Маркус Зьодер запропонував, щоб дози, які вже "пролежують" на складах, дозволили використовувати для вакцинації всіх бажаючих.

"Жоден флакон вакцини не повинен пролежувати або бути викинутим, тому що кожна вакцинована людина отримує захист для себе і для всіх", - заявив він.

До заклику приєднався і прем'єр землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн і прем'єр Саксонії Міхаель Кречмер.

"Пріоритизація, звичайно, необхідна - поки у нас є проблема з дефіцитом вакцин. Але ми не можемо допустити, щоб наявна вакцина не використовувалася, тому що ті, хто вже має до неї доступ, відмовляються від неї. В такому випадку потрібно вакцинувати бажаючих, до яких ще не дійшла черга ", - заявив Кречманн.

Раніше повідомлялося про те, що щеплення може знадобитися частіше : в Bionеtch спрогнозували подальшу боротьбу з пандемією.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі