У Китаї відбулись успішні випробування вакцини CoronaVac

Поділитися
У Китаї відбулись успішні випробування вакцини CoronaVac Фото: ВВС
Вакцина "підходить для екстреного використання".

Китайська вакцина від коронавірусу CoronaVac показала свою ефективність на першій і другій фазах клінічних випробувань.

Про це повідомляє ВВС.

Дослідники стверджують, що вакцина CoronaVac від розробника Sinovac Biotech викликала швидку імунну відповідь під час випробувань із залученням близько 700 осіб. Отримані результати показали, що вакцина "підходить для екстреного використання".

Ця заява була зроблена після того, як розробники вакцини в Європі і США повідомили про успішні випробування своїх вакцин на пізніх стадіях.

Про вакцини, розроблені в США та Німеччині, відомо, що їх ефективність становить більше 90% після випробувань за участю десятків тисяч людей.

Нагадаємо, індійська біотехнологічна компанія Bharat Biotech початку третій етап клінічних випробувань вакцини проти COVID-19.

У випробуванні вакцини візьмуть участь 26 тисяч добровольців. Їм планують зробити дві внутрішньом'язові ін'єкції з інтервалом близько 28 днів.

Станом на 18 листопада в світі зафіксовано 55 627 041 випадок зараження COVID-19. Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

За добу 605 103 людини; померли 1 338 130 осіб (10 902 за добу); одужали 35 784 587 людини (435 143 за добу).

Станом на ранок вівторка в Україні 570 153 випадків зараження коронавірусом. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я України.

За минулу добу діагностували 12 496 нових випадків COVID-19.

Також за минулу добу госпіталізували 1 668 осіб, 256 - померли від ускладнень, 8 096 - одужали.

За даними Міністерства охорони здоров'я, за добу здійснено 73 064 тестування (зокрема методом ПЛР - 42 379, методом ІФА - 30 685).

За дев'ять місяців цього року економіка України впала на 5,5%, в основному внаслідок весняного локдауна, до кінця року будуть всі 6%. За цією цифрою просідання цілих галузей, скорочення доходів сімей, що підсилився розрив між багатими, спокійно пересидів локдаун у "зумі", і бідними, які втратили або роботи, або доходів, а нерідко і того, і іншого. Подробиці в матеріалі "Анархія - мати епідемії".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі