У Білому домі відреагували на заяву Путіна про "геноцид" на Донбасі

Поділитися
У Білому домі відреагували на заяву Путіна про
У США нагадали, що РФ використовує різні способи поширення дезінформації.

Представниця Білого дому Джен Псакі відреагувала на слова Путіна про ситуацію на Донбасі, "схожу на геноцид".

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Напередодні президент РФ Путін заявив, що те, що зараз відбувається на Донбасі, нагадує "геноцид" і в черговий раз згадав про "русофобію".

"Мушу сказати про русофобію як про перший крок до геноциду. Те, що зараз відбувається на Донбасі, ми з вами добре бачимо, знаємо. І це, звичайно, дуже нагадує геноцид", - заявив Путін.

За його словами, зараз важливо не девальвувати поняття "русофобія", "геноцид", оскільки вони "відбивають реалії подій, що відбуваються".

Пізніше на цю заяву Путіна відреагували у Білому домі.

"Росіяни відомі своєю риторичною ескалацією, вони також відомі методами поширення дезінформації у всьому світі та у східноєвропейських державах. Тому, гадаю, ми повинні докласти всіх зусиль, щоб спілкуватися з ними з недовірою", — йдеться у повідомленні Джен Псакі.

За її словами, саме Росія є відповідальною за військову агресію проти України.

"Я не представниця Кремля, і я б сприйняла їхні слова скептично", - резюмувала вона.

Нагадаємо, напередодні росЗМІ поширили ще один фейк про Україну. Увечері 9 грудня з'явилася інформація, що український корабель "Донбас" ВМС країни нібито рухається у бік Керченської протоки, а ФСБ РФ вимагає від нього змінити курс. При цьому повідомлялося, що команда українського корабля жодним чином на звернення ФСБ не реагує.

Пізніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що інцидентів із кораблями ВМС України у Керченської протоки не було, як і немає загроз екіпажу українського корабля "Донбас".

Також повідомлялося, що Сполучені Штати не можуть тиснути на Україну для того, щоб тимчасово окуповані території Донбасу отримали часткову автономію, заявив речник Української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

Він зазначив, що проблема Мінських домовленостей, зокрема, їхнього політичного врегулювання – це можливість різнобічного трактування сторонами, виходячи з їхніх інтересів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі