Трамп свідомо наближається до політичної поразки — NYT

Поділитися
Трамп свідомо наближається до політичної поразки — NYT © РБК-Україна
Передвиборча стратегія президента Трампа веде його до програшу на виборах.

Американський президент Дональд Трамп все ще може перемогти на виборах в США 2020 року. Але навіть якщо він і здобуде чергову перемогу, то це не буде результатом дії божественного провидіння, адже вже зараз можна спостерігати те, що Дональд Трамп вдається до провокаційних дій, щоб втриматися при владі, пише The New York Times.

Трамп, здається, щиро вірить у своє переобрання. У 2016 році кампанія Трампа була непослідовною та використовувала скандали для того, щоб підірвати шанси опонентів на перемогу.  

У 2020 році кампанія республіканця також є досить «химерною».  

Трамп прагне відтворити власну передвиборчу кампанію 2016 року, зображуючи демократа Джо Байдена втіленням невдалого істеблішменту, який продасть американські інтереси Китаю, як тільки прийде до влади.

Непослідовність, що виникла в результаті, змусила Дональда Трампа вдатися до старої тактики образ та скарг.

Але на цих виборах є дві основні проблеми для виборців: пандемія та економіка.

Тактика Трампа щодо боротьби з вірусом провалилася, але його економічну стратегію й досі підтримує велика кількість американців, мабуть завдяки згадці про те, що рівень безробіття в США був досить низьким до початку пандемії коронавірусу.

Цей контекст пропонував очевидну стратегію кампанії Трампа: спробувати забезпечити відновлення економіки та почати демонстративно сприймати пандемію серйозно і обіцяти країні, що носіння масок та виплата грошової допомоги наблизить Сполучені Штати до «нормального життя» в 2021 році.

Натомість Трамп фактично використав протилежний підхід. Він пропонував зменшити кількість грошової допомоги для населення і демонстрував досить легковажне ставлення до коронавірусу.

Останні два місяці дали зрозуміти, що колективний імунітет є маловірогідним рішенням для боротьби з пандемією. Соціальне дистанціювання допомагає стримувати поширення хвороби, однак, як тільки люди розслабляються і починають знову спілкуватися, кількість випадків починає стрімко зростати.

Це те, що сталося по всій Європі, яка в кінці весни знизила рівень захворюваності, влітку повернулася до більш звичного життя - а потім опинилася на порозі другої хвилі пандемії, яка зараз виходить з-під контролю, в тому числі в таких країнах, як Бельгія, для прикладу.

Тим часом те, що тести виявляють більш легкі випадки хвороби в США, не означає, що вірус перестав вбивати людей. Знову і знову кількість випадків зростає.

Однак, Трамп вирішив розпочати війну з ідеєю тестування, з доктором Ентоні Фаучі та взагалі з "експертами" саме в той момент, коли, здається, з'являється нова хвиля коронавірусу, про яку вони попереджали.

Тим часом політика Трампа - це приклад того, як він на фоні виборів президента США 2020 року поступився своєю найбільшою перевагою, адже кожне його політичне рішення нагадує свідомий вибір політичної поразки, резюмує видання.

До виборів президента США залишилось два тижні. Соціологія від Університету Східної Кароліни в Північній Кароліні показує 51% підтримки для Байдена і 47% для Трампа.

Опитування Insider Advantage в Айові каже, що там за Байдена готові проголосувати 45%, за Трампа 44%.

Дані RMG Research в Аризоні показали різницю в відсоток між демократом і республіканцем: Байден 47%, Трамп 46%.

Перед цим опитування Yahoo News і YouGov показав, що за Байдена готові проголосувати 51% американців, за Трампа - 40%. У ключових штатах колишній віцепрезидент також випереджає президента.

Трамп, який намагається затриматися в Білому домі ще на одну каденцію, продовжує в опитуваннях від Байдена. Аналітики журналу The Economist вважають, що шанси Байдена на перемогу набагато вищі, ніж у чинного глави держави.

Загальнонаціональне опитування The Gurdian показало, що Байден на 17% випереджає Трампа. Потім опитування WSJ показало перевагу Байдена в 11 відсотків.

Варто зазначити, що Байден має кращі рейтинги перед виборами, ніж будь-який претендент на пост президента США з 1936 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі