Терористи-смертники — невід'ємна складова сучасного збройного конфлікту — експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Терористи-смертники — невід'ємна складова сучасного збройного конфлікту — експерт
Це дешева, доступна і надзвичайно ефективна зброя для більш слабкої сторони у конфлікті з більш сильним, краще навченим і оснащеним противником.

Терористи-смертники - невід'ємна складова сучасного збройного конфлікту. Афганістан, Ірак, Сирія, Лівія, Ємен, Україна... Всюди, де зараз війна, є велика ймовірність поширення цього небезпечного явища.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Олександр Кореньков, директор Міжнародного центру дослідження проблем безпеки. На його думку, терористи-смертники популярні тому, що це дешева, доступна і надзвичайно ефективна зброя для більш слабкої сторони у конфлікті з більш сильним, краще навченим і оснащеним противником.

Про ефективність атаки терориста-смертника свідчить статистика. 2014 р., який, за даними Global Terrorism Database, був піковим за кількістю терористичних атак за весь час проведення моніторингу (з 1970 р.), від теракту гинули в середньому дві людини, а від теракту смертника - 25. Ще задовго до появи "Ісламської держави" (терористичної організації, яка вивела використання смертників на "промислові" масштаби), на атаки терористів-смертників, які становили лише 3% від усіх терактів у світі, доводилося 48% усіх загиблих від тероризму.

Детальніше про явище терористів-смертників читайте в матеріалі Олександра Коренькова "Померти заради вбивства" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі