"Вона простягнула руку Борису Джонсону, який довів свою відданість Brexit, і іншим, таким як Девід Девіс і Ліам Фокс, які відомі своїм евроскептизмом", - йдеться в статті.
"Призначивши їх на керівні посади і доручивши їм втілювати в життя новий курс країни, вона дала поштовх для об'єднання не тільки уряду, але і країни в цілому", - додає автор.
При цьому, Brexit є далеко не єдиною проблемою для Великобританії. Країна все ще не змогла вибратися з бюджетного дефіциту, глибокий соціальний розкол, а також величезна різниця між зростанням зарплат і вартістю життя велика як ніколи.
Видання зазначає, що Мей може стати новою Маргарет Тетчер, яка прийшла на Даунінг-стріт з рішучістю забезпечити процвітання за рахунок зростання добробуту і за це була нагороджена трьома перемогами на загальних виборах. Для цього новому британському прем'єру слід послідовно дотримуватися консервативної політики, яка ґрунтується не на гучних гаслах, а на реальне покращення життя людей. "Така суть консерватизму", - резюмує автор статті.
Нагадаємо, увечері в середу, 13 липня, королева Великобританії Єлизавета II прийняла відставку прем'єр-міністра Девіда Кемерона і призначила Терезу Мей главою уряду.
Вранці 13 квітня Кемерон провів останнє засідання свого уряду. З резиденції британських прем'єрів на Даунінг-стріт, 10 вже вивезли речі сім'ї Кемеронів. А на тлі дверей свого майбутнього житла сфотографувалася наступна голова уряду Тереза Мей. Раніше прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон оголосив про свою відставку у зв'язку з рішенням більшості британців підтримати вихід країни з ЄС.
Про непрості відносини ЄС і Великобританії детальніше читайте в матеріалі "Несподіваний Brexit: Європа сама вказала Великобританії на двері".