США попереджають про санкції проти тих, хто постачає боєприпаси до Росії

Поділитися
Санкції можуть торкнутися Ірану та Північної Кореї.

Сполучені Штати у п'ятницю попередили, що можуть запровадити санкції проти людей, країн та компаній, які постачають боєприпаси Росії або підтримують її військово-промисловий комплекс.

Заступник міністра фінансів Уоллі Адейемо на зборах офіційних осіб із 32 країн для обговорення санкцій проти Росії заявив, що у п'ятницю міністерство випустить керівництво, в якому буде ясно, що Вашингтон готовий і може запровадити такі жорсткі заходи.

"Сьогодні вранці Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну випускає керівництво, в якому чітко вказується, що ми готові і можемо ввести санкції щодо людей, компаній або країн, які постачають боєприпаси Росії або підтримують російський військово-промисловий комплекс", - сказав Адейемо. своєму виступі напередодні засідання, передає Reuters.

У перших таких зборах щодо санкцій проти Росії взяли участь офіційні особи з країн Європейського союзу, Канади та Південної Кореї.

Крім того, Управління казначейства з контролю за іноземними активами (OFAC) та Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі розкажуть про дії, вжиті проти російського військово-промислового комплексу, та відзначать ризики, з якими стикаються ті, хто надає матеріальну підтримку російському вторгненню в Україну.

Сполучені Штати на зустрічі також попередять, що Росія «витрачає боєприпаси надмірними темпами» і звертається до таких країн, як Іран та Північна Корея, за предметами постачання та обладнання, включаючи безпілотники, ракети та артилерійські боєприпаси, йдеться у копії презентації від Моргана Мьюїра. директора національної розвідки з інтеграції місії.

Згідно з презентацією, заходи експортного контролю, запроваджені Вашингтоном та коаліцією з більш ніж 30 країн, вплинули на оборонну промисловість, яка залежить від імпортної мікроелектроніки та інших компонентів. Критична нестача підшипників підриває виробництво танків, літаків, підводних човнів та інших систем військового призначення, наголошується у презентації.

М'юїр також повинен був попередити, що російським спецслужбам доручено незаконно купувати західні технології та деталі, експорт яких до Росії заборонено відповідно до заходів США.

Міністерство торгівлі раніше попереджало, що напівпровідники, вироблені західними компаніями, використовуються у російських військових безпілотниках та інших цілях.

Раніше цього року Вашингтон запровадив масштабні нові обмеження на постачання до Росії американських та іноземних товарів, якщо вони виробляються з використанням американського обладнання чи технологій, у спробі послабити військовий та промисловий сектори Росії.

Ці заходи є частиною кількох санкцій, запроваджених Вашингтоном та його партнерами щодо Росії у відповідь на її вторгнення в Україну 24 лютого, внаслідок якого тисячі людей загинули або були поранені, а міста перетворилися на руїни.

На питання, що ще можуть зробити західні союзники для посилення тиску на Росію, один європейський фінансовий чиновник сказав: «Ми можемо розширити список людей, які перебувають під санкціями. Ми можемо розширити кількість товарів, експорт яких обмежений.

"Але я думаю, що санкції ясно покажуть свій вплив з погляду виробничих ланцюжків у Росії", - сказав європейський чиновник на умовах анонімності. "Вплив на автомобільний сектор, авіаційний сектор цілком очевидний".

Як повідомлялося, 6 жовтня ЄС затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії. Докладніше про те, які санкційні козирі вже на столі - читайте у статті Миколи Гаврися "Хто та якими економічними інструментами обмежує російську агресію"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі