Швейцарія пом'якшує карантинні обмеження з 1 березня

Поділитися
Швейцарія пом'якшує карантинні обмеження з 1 березня фото: tvsvizzera.it
Остаточне рішення буде прийнято після консультацій з кантонами.

Уряд Швейцарії з 1 березня послабить обмеження, введені через коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє в середу, 17 лютого, портал уряду країни.

З 1 березня в країні планується відкрити магазини, музеї, бібліотеки, а також допустити людей на спортивні та розважальні об'єкти.

"Приватні заходи за участю максимум 15 осіб будуть знову можливі на відкритому повітрі. Молоді люди у віці до 18 років повинні знову отримати доступ до більшості спортивних і культурних заходів", - йдеться в тексті.

Остаточне рішення про прийняття всіх послаблень федеральна рада прийме 24 лютого після консультацій з кантонами.

Раніше в середу науковий радник британського уряду Марк Вулхаус заявив, що основні зараження COVID-19 відбуваються в приміщеннях, а не на свіжому повітрі.

"Свідоцтва, в тому числі за березень і квітень минулого року після початку епідемії в Британії, показують, що вірус не поширюється досить добре на відкритих просторах. Є дуже і дуже невелика кількість свідчень, які говорять про те, що будь-які випадки зараження траплялися в Британії на свіжому повітрі", - розповів експерт в ході свого виступу в палаті громад британського парламенту.

Експерт вважає, що уряду будь-якої країни необхідно врахувати дану інформацію при прийнятті рішення про терміни виходу з режиму соціальних обмежень.

У Великій Британії була виявлена нова мутація коронавірусної інфекції, яка вже встигла поширитися в цілому в 10 країнах. Новий варіант отримав назву B1525. Фахівці з Единбурга виявили його за допомогою секвенування зразків з Данії (35 випадків), Великій Британії (32), Нігерії (12), США (7), Франції (5), Гані (4), Канаді (2), Австралії (2), Йорданії (2) і Іспанії (1).

Команда фахівців вважає, що цей варіант має схожість у своєму геномі з варіантом Кента, B117. Даний штам схожий з відомим "британським", але містить також і відмінності, які турбують дослідників. Зокрема, цей штам має видозміни в спаєчному білку E484K, що грає важливу роль в проникненні вірусу в клітину.

Станом на середу, 17 лютого, у світі зафіксовано 109 504 608 випадків зараження COVID-19, свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

За добу: 348 981 особа; померли 2 418 643 особи (+10 774); одужали 61 585 535 осіб (+235 406).

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі