Вирок скасовано у зв'язку з рішенням Європейського суду з прав людини, який у лютому 2015 року постановив, що було допущено "довільне тлумачення закону в порушення прав обвинувачених".
ЄСПЛ постановив, що Росія зобов'язана виплатити Навальному і Офіцерову в якості компенсації понад 80 тис. євро. У рішенні ЄСПЛ говорилося, що російські суди визнали Навального і Офіцерова винними у злочині, який складався у вчиненні дій, що не відрізняються від законної підприємницької діяльності.
18 липня 2013 року Ленінський суд в Кірові засудив Навального до п'яти років ув'язнення за звинуваченням у розкраданнях на підприємстві "Кіровліс". Інший фігурант справи - Офіцерів - був засуджений на чотири роки. Пізніше Кіровський облсуд змінив вирок обом фігурантам, замінивши реальне покарання на умовний термін і штраф в 500 тис. рублів.
Сам Навальний вже заявив про намір звернутися в Комітет міністрів Ради Європи, оскільки вважає, що Верховний суд РФ не виконав рішення ЄСПЛ у справі "Кіровлісу". "У мене абсолютно немає ніякого бажання знову їздити в Кіров. Рішення президії (Верховного суду) спрямовано на утруднення моєї політичної діяльності", - сказав Навальний.
У серпні 2016 року адвокати Олексія Навального звернулися в Комітет міністрів Ради Європи з вимогою сприяти його перегляду вироку, щоб політик отримав можливість виставити свою кандидатуру на виборах президента Росії в 2018 році.