Американці вважають Росію головним ворогом США

Поділитися
Американці вважають Росію головним ворогом США Згідно з опитуванням, Росія випередила Північну Корею, Іран і Китай в списку головних ворогів США
Ставлення американців до Росії є найгіршим за 26-річний період.

Росія зараз витісняє Північну Корею як країну, яку американці вважають найбільшим ворогом Сполучених Штатів, свідчать результати дослідження, проведеного Gallup.

Два роки тому, тільки 2% американців назвали Росію, але цей показник зріс до 9% у 2014 році, коли напруженість у відносинах між Росією і США збільшилася, і тепер досягнув 18 %.

В п'ятірку найбільших ворогів, крім Росії, потрапили також: Північна Корея (15 %), Китай (12 %), Іран (9 %), Ірак (8 %), Сирія (4 %), країни в яких діє угрупування "Ісламська держава" (4%).

Примітно, що 2% американців назвали головним ворогом США самі США. Втім, цей показник зберігається протягом останніх років.

Майже половина американців, а саме 49%, розглядає військову міць Росії як критичну загрозу для США. Для порівняння в 2014 році цей показник був 32%, а в 2013 - 29%.

В цей же час, 41% американців розглядає військову міць Росії як важливу, але не критичну загрозу для США, порівняно з 49% у минулому році. І лише 7% не бачать Росію як загрозу, порівняно з 17% в 2014.

Ставлення американців до Росії є найгіршим серед вимірювань Gallup за 26-річний період: лише 24% мають позитивне ставлення і 70% негативно ставиться. Сприятливий рейтинг Росії знизився на 10 пунктів у кожному з останніх двох років. Всього три роки тому, відношення американців до Росії було більш позитивним, ніж негативним.

Рейтинг ставлення американців до президента Росії Володимира Путіна ще гірший, ніж їх ставлення до країни в цілому. Так, 13% мають позитивне і 72% негативне відношення до Путіна.

Читайте також: Росія стурбована потенціалом Китаю і намагається створити йому противагу - Bloomberg

Related video

Результати засновані на Gallup опитуванні, яке проводилося 8-11 лютого, незадовго до того, як міжнародне співтовариство взяло участь у посередництві в угоді про припинення вогню між Україною та проросійськими сепаратистами в східному регіоні країни. Європейські лідери сподівалися досягти угоди, щоб уникнути можливості того, що Сполучені Штати будуть посилати зброю і військову техніку українським збройним силам, відзначають дослідники Gallup.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі