Про це, як повідомляє "Русская служба Би-би-си", сказав прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.
"Ми ж прекрасно розуміємо: це місце порожнім не буде. Будуть купувати зброю в інших країн, ступіть смертоносності від цього не зменшиться", - сказав Медведєв.
Він додав, що якщо Азербайджан і Вірменія будуть купувати в когось іншого зброю, а не в Росії, тоді ситуація між країнами "стане ще більш складною".
"Я вважаю, що зброю можна і треба купувати не лише для того, щоб її колись використати, а для того, щоб вона була фактором стримування", - сказав російський прем'єр.
Нагадаємо, що Азербайджан став одним з найбільших покупців зброю в РФ. З 2010 до 2014 року Москва і Баку уклали контракти на поставку гелікоптерів, зенітно-ракетних систем, танкової техніки і артилерійського озброєння на 4 мільярди доларів. Вірменія купила у Росії в 2013 році зброї на 16 мільйонів доларів, зокрема тяжке озброєння.
Раніше видання Washington Post писало, що у карабахський конфлікт можуть бути втягнуті великі світові держави. Зокрема, втрутитися можуть Росія, яка підтримує Вірменію, і Туреччина, яка стала на бік Азербайджану.
Чергове загострення ситуації в Нагірному Карабасі сталося в ніч на суботу, 2 квітня. Сторони конфлікту звинувачують один одного в обстрілах по всій лінії фронту. У той же день прем'єр Вірменії заявив про нанесення силами країни істотних втрат азербайджанській стороні.
4 квітня Міністерство оборони Азербайджану оприлюднило відео знищення командного пункту вірменської армії в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі.
5 квітня сторони повідомили про досягнення домовленостей про перемир'я, яке почалося о 12:00 за місцевим часом. За час ескалації загинули більше 60 військовослужбовців з обох сторін.