Росія третій місяць поспіль залишається найбільшим постачальником нафти у Китай

Поділитися
Росія третій місяць поспіль залишається найбільшим постачальником нафти у Китай
Китай збільшив закупівлю нафти в Росії, користуючись знижками, які надає Москва.

Імпорт російської нафти в липні до Китаю становив 7,15 млн тонн. Це на 7,6% більше, ніж за цей період у 2021 році, повідомляє Reuters з посиланням на Головне митне управління КНР.

Тим не менш, російські поставки в липні, еквівалентні приблизно 1,68 млн барелів на добу, були нижчими за рекордний показник травня, що становив близько 2 млн барелів на добу.

З початку року імпорт із Росії склав 48,45 млн тонн, що на 4,4% більше, ніж минулого року, як і раніше відстаючи від Саудівської Аравії, яка поставила 49,84 млн тонн, або на 1% нижче за рівень минулого року.

Імпорт сирої нафти до Китаю в липні впав на 9,5% порівняно з минулим роком, при цьому денні обсяги виявилися другим за величиною за чотири роки, оскільки нафтопереробні заводи скорочували запаси, а внутрішній попит на паливо відновлювався повільніше, ніж очікувалося.

Китайська митниця повідомила про відсутність імпорту з Венесуели чи Ірану минулого місяця. Державні нафтові компанії утримуються від покупок з кінця 2019 року, побоюючись другорядних санкцій США.

Раніше повідомлялося про те, що експерти KSE Institute вирахували переломну точку війни внаслідок погіршення економічної ситуації в Росії. За будь-якого сценарію російська економіка зазнає серйозних збитків. А критичний період найімовірніше настане за рік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі