В результаті проросійські терористи-маріонетки Кремля пішли в наступ на Дебальцеве раніше, ніж лідери роз'їхалися зі столиці Білорусі. А Меркель з Олландом ніяк не покарали Путіна за це.
"Звісно, втрачати тяжко. Але життя продовжується", - самовдоволено коментував Путін ескалацію конфлікту в Україні під час візиту в Угорщину.
"Це так, якщо ти не українець, якого вбили під час перемир'я", - коментує слова російського президента видання.
Видання нагадує, що Путін намагається збудувати на Сході Україні "пародію на державу" так звану Новоросію. Тепер він може відмовитися від ескалації на певний час, щоб закріпити свої військові успіхи.Цього ж західні експерти чекали від нього після анексії Криму. Але тоді Путін пішов у наступ в Донбасі.
"Україна розплатилася втратою ще частини території, але НАТО теж може дуже скоро зазнати таких же втрат", - йдеться в статті.
Вчора британський міністр оборони Майкл Феллон заявив про своє "занепокоєння" через загрозу російської агресії проти країн Балтії.
"Йому варто непокоїтися, особливо після останнього приниження Заходу в Мінську. Різник у Кремлі прагне створити так звану Велику Росію, якою він зможе правити. А ще він хоче залякати Захід, щоб той не заважав. І після того, як у Мінську він змусив західних лідерів благати його про милосердя, стає зрозуміло, як він доб'ється обох цілей", - йдеться в статті.
В цей же час, Порошенко вказав Меркель, Олланду і Путіну на порушення Мінських домовленностей. Видання The Times писало, що Захід повинен припинити задобрювати Путіна і застосувати дієві способи тиску на Росію. Зокрема, журналісти пропонували відключити російську банківську систему від міжнародної платіжної системи SWIFT.