Путін намагався переконати Трампа в існуванні "змови" у Білому домі - The Washington Post

Поділитися
Путін намагався переконати Трампа в існуванні "змови" у Білому домі - The Washington Post В особі Трампа Путін знайшов непоганий об'єкт маніпуляцій © Офіційний сайт Кремля
"Цапом-відбувайлом" за всі проблеми у відносинах США і Росії Путін призначив міфічну "глибинну державу", ще сильніше роздуваючи параною та підозрілість Трампа.

Трамп весь час нез'ясовно захоплений лідером РФ Володимиром Путіним - що до свого президентства, що після вступу на посаду; Трамп хвалить російського лідера, вітає, захищає від нападок Конгресу, для нього Путін є рукопожатним і не ворогом, а партнером. Однак і Путін не сидить без діла - маючи досвід служби у лавах держбезпеки, він прекрасно знає, як впливати на найтонші струни душі, посилюючи страхи і роздуваючи підозри - конкретно у цьому випадку, швидше за все, під час Гельсінського саміту в тому числі, президент Росії спробував переконати Трампа, що проти нього у Білому домі існує якась змова чи заколот, повідомляє видання The Washington Post.

Як припускають журналісти, посилаючись на розмови з працівниками Білого дому, у телефонних бесідах двох президентів Путін переконував Трампа, що не його вина у тому, що США і Росія не можуть налагодити дружні стосунки, як їм обом хотілося б.

"Замість цього Путін намагався зміцнити переконання Трампа у тому, що проти американського президента працює таємна урядова кабала, бюрократична "глибинна держава" (одна з популярних в США теорій змови, адепти якої стверджують, що існує скоординована група державних службовців, які впливають на державну політику без огляду на демократично обране керівництво)", – пише видання.

Втім, вважає автор матеріалу, навіть такий гранд-мастер маніпуляцій, як Путін, не очікував повного успіху від своєї операції, проте йому вистачило і того, що було зроблено - лідер Росії не тільки фактично зірвав кампанію Хілларі Клінтон, але і зумів поставити в Овальному кабінеті когось, хто, в силу свого презирства до демократичних норм і нестійкого лідерства, посилив вплив російської кампанії.

16 липня у Гельсінкі відбулися переговори президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна. Повноформатним переговорам американської та російської делегації передувала двогодинна розмова Трампа з Путіним віч-на-віч.

На підсумковій прес-конференції Трамп і Путін повідомили, що обговорювали російської втручання в американські вибори, ситуацію в Україні та Сирії, реалізацію Мінських домовленостей, газопровід "Північний потік-2", а також проблему розповсюдження ядерної зброї.

У США поведінку Трампа в Гельсінкі жорстко розкритикували ліберальні медіа, Демократична партія і частина республіканців. Президенту дорікають у недостатній жорсткості і "підігруванні" Путіну. Демократи ініціювали слухання в Конгресі з участю перекладача Трампа та інших членів американської делегації в Гельсінкі.

Детальніше про переговори в Гельсінкі читайте в матеріалі Олексія Їжака "Американо-російська асиметрія" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі