Протестуючі увірвалися в будівлю уряду в столиці Вірменії, що загострило багатомісячну політичну кризу навколо торішнього нагірнокарабаського конфлікту з прем'єр-міністром Ніколом Пашіняном.
Демонстранти в понеділок увірвалися в урядову будівлю, вимагаючи відставки Пашиняна гаслами «Вірменія без Нікола», передає російське державне агентство "РИА Новости".
Anti-Pashinyan protesters in Yerevan stormed into one of the government buildings https://caucasus.liveuamap.com/en/2021/1-march-antipashinyan-protesters-in-yerevan-stormed-into #Armenia pic.twitter.com/xCP9R8gmLh
25 лютого Генштаб Збройних сил Вірменії оприлюднив вимогу відставки прем'єр-міністра країни Нікола Пашиняна й усього уряду, аргументуючи це тим, що рішення влади в кризовий для країни момент не є адекватними. Пашинян звинуватив військових у спробі перевороту і звільнив начальника Генштабу Оніка Гаспаряна.
9 листопада президенти Росії, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабаху. Азербайджанська і вірменська сторони зупинилися на фактично контрольованих позиціях.
Якщо для Єревана ця угода - можливість утриматися на краю прірви, то навіщо Баку підписувати документ, коли повна перемога здавалася такою близькою? Про наслідки війни читайте в статті Володимира Кравченка «Ціна миру».