Лідери країн Співдружності націй схвалили кандидатуру принца Чарльза для головування в ній. Він замінить на цій посаді свою 92-річну матір Єлизавету ІІ, яка раніше підтримала призначення 69-річного принца головою об'єднання, повідомляє DW.
На зустріч країн співдружності в Лондоні прибули тисячі делегатів з усього світу. Організація була заснована 1949 року, як Британська співдружність. Вона об'єднує незалежні держави, більшість яких колись входили до складу Британської імперії.
Станом на сьогодні до співдружності входить 53 учасники, де проживають 2,4 мільярда людей.
Зазначається, що організація не має політичного характеру, йдеться радше про співпрацю урядів, зокрема, в таких питаннях, як захист довкілля. Утім, чинний британський уряд сподівається також збільшити обсяги торгівлі з країнами співдружності після виходу країни з Євросоюзу в 2019 році.
Проєвропейські члени парламенту Великої Британії, бізнесмени й активісти запускають кампанію на підтримку ще одного референдуму щодо Brexit. Противники виходу Великої Британії з Євросоюзу зазначають, що умови цього процесу сьогодні абсолютно відрізняються від тих, якими вони представлялися під час підготовки до референдуму 2016 року.
Як повідомлялося, Лондон і Брюссель досягли згоди щодо низки важливих питань, які увійдуть до тексту угоди про вихід Британії з ЄС.
Тим часом прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей виключила можливість другого референдуму про вихід країни з Європейського союзу.
Раніше голова Ради Європи Дональд Туск надіслав лідерам країн-членів Європейського союзу стратегію відносин із Великою Британією після Brexit.