Польща та Угорщина змінили ставлення до прийому біженців з України

Поділитися
Польща та Угорщина змінили ставлення до прийому біженців з України © Рафал Тжасковський/Facebook
Опитування було проведене до конфлікту з країнами на тлі експорту українського зерна.

За більше, ніж 19 місяців після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у Польщі та в Угорщині значно скоротився рівень підтримки суспільством прийому біженців, які тікають від війни, повідомляє офіційний сайт Pew Research Center.

Близько половини серед поляків та угорців підтримують прийом біженців із країн, де люди тікають від насильства та війни. У Польщі підтримують прийом біженців 52%, тоді як 39% виступають проти цього заходу. В Угорщині 49% схвалюють прийом біженців з країн, що переживають конфлікт, а 46% – проти.

В опитуванні торік рівень у Польщі рівень такої підтримки становив 80%, а в Угорщині — 63%.

Відсоток поляків, які виступають проти прийому біженців, підскочив майже до 40% з 13% минулого року; в Угорщині опозиція зросла з 30% до 46 % відсотків.

Переважна більшість європейців виступають за допомогу Україні, свідчать результати останнього всеєвропейського опитування «Євробарометр», проведеного соціологічною службою Єврокомісії у 27 країнах-членах ЄС в травні-червні.

У 2024 році Польща, ймовірно, скоротить фінансову підтримку українських біженців, які знайшли притулок у країні. Таке рішення може ще більше підірвати відносини з Україною, які стали напружені через конфлікт щодо імпорту зерна.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі