"Поговоримо пізніше": опозиціонерка Цепкало не змогла відповісти чий Крим

Відео
Поділитися
Цепкало не єдина білоруська опозиціонерка, яка не змогла конктерно відповісти на це питання © Радыё Свабода
"Якщо ви не визначилися, що біля вас є країна, яка так само окупована вашим північним сусідом, як у нас — повірте, у вас демократії не буде".

Вероніка Цепкало, білоруська опозиціонерка, не змогла відповісти на питання про те, кому насправді належить Крим - Росії чи Україні. 

«Давайте щодо цього питання поговоримо пізніше. У нас головне питання — звільнити країну від окупації Лукашенка», - сказала вона під час ефіру ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера", коли ведучий запитав, яку позицію займає Цепкало щодо Сходу України та півострова Крим. 

Олексій Резніков, віцепрем'єрміністр України та міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, прокоментував таку реакцію опозиціонерки, зауваживши, що поки Білорусь не визначиться, що Крим та Донбас - територія України, а Росія - окупант, то демократії там не буде. 

«Якщо ви не визначилися, що біля вас є країна, яка так само окупована вашим північним сусідом, як у нас — повірте, у вас демократії не буде. Будьте готові, що ви повинні чітко сказати: Крим український, весь Донбас український», — наголосив Резніков.

Цепкало, в свою чергу, відповіла, що для Білорусі важливо підтримувати добросусідські відносини як з Україною, так і з Росією. 

"Якби думка білоруського народу хоч якимось чином допомогла вирішити проблему між Україною і Росією, ми б, звичайно, обов’язково висловилися. Ми цінуємо відносини як з Україною, так і з Росією. У нас величезна кількість родичів, друзів, сусідів, партнерів — як в Україні, так і в Росії. І для нас вкрай важливо вибудувати добросусідські відносини як з Україною, так і з Росією», — додала вона.

Нагадаємо, білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановська заявила, що Росія окупувала Крим всупереч міжнародним стандартам, та все ж "de facto" він "російський".

Санкції проти Росії повинні не тільки зберігатися, але і посилюватися з кожним новим порушенням агресором міжнародного права, заявив 9 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Також 24 липня повідомлялося, що уряд України розробив Стратегію деокупацію Криму, проте в даний момент документ не є публічним, повідомила перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Чому Чорноморське економічне співробітництво має очолити Україна, а не Росія, читайте в матеріалі ZN.UA "Шанс на пробудження після летаргії".

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі