Супутники зафіксували "Іскандери" та іншу технику військових РФ на кордоні з Україною та у Криму

Поділитися
Супутники зафіксували Фото: Maxar Technologies
Знімки зробили наприкінці січня та 1 лютого.

Опубліковані свіжі знімки з супутників, які зробила компанія Maxar Technologies на полігонах у Білорусі, окупованому Кримом та у західній частині Росії. На знімках у місцях дислокації військ Росії з'явилися військові намети та тенти. У Maxar Technologies припускають, що це свідчить про те, що наразі табори військ РФ укомплектовані не лише технікою, а й військовими. Також на знімках видно комплекси "Іскандер", перекинуті, ймовірно, зі сходу Росії.  

Дані твітнув журналіст американського видання BuzzFeed News Крістофер Міллер.

За останні два тижні у Білорусі з'явилися нові точки дислокації російських військ. Також практично у кожному таборі в Білорусі, Криму та в західній частині Росії були помічені військові намети та укриття”, - розповіли в Maxar Technologies.

Там кажуть, що це говорить не лише про укомплектованість, а також підвищення загальної бойової готовності.

Військові ведуть навчання, включаючи бойову артилерійську стрілянину та маневрену підготовку.

Комплекси "Іскандер" видно на знімках Осиповичів у Білорусі.  

Військові намети, танки та іншу техніку зафіксували в Бахчисараї та Новоозерному в окупованому Росією Криму.

Супутникові знімки від 1 лютого 2022 року на полігоні Ангарський та в Євпаторії у купованому Криму, є військові намети та бронетехніка. Також їх можна побачити на знімках із розташованого на півдні Криму полігону Опук.

У листопаді, коли почало рости напруження через стягування військ РФ до кордону з Україною, самопроголошений президент Білорусі Аляксандр Лукашенко натякнув, що в разі нападу Росії на Україну підтримає Путіна.

Лукашенко, опинившись під пресингом масових протестів білорусів і санкцій міжнародної спільноти, утримався при владі завдяки політичній та фінансовій підтримці Росії. Платою за це стало посилення залежності режиму від Кремля: міжнародна ізоляція керівництва, делегітимація режиму, погіршення економічної ситуації в країні та COVID-19 значно звузили поле для маневру Мінська у відносинах із Москвою. Детальніше про це читайте у статті  Володимира Кравченка "Росія "м'яко" анексувала Білорусь: що це означає для України".

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі