На фоні протестів у Мінську побили і затримали журналіста "Радіо Свобода", в МВС заперечують

Поділитися
На фоні протестів у Мінську побили і затримали журналіста
За словами представників правоохоронних органів, ніхто нікого не бив.

На фоні протестів в Мінську із застосуванням сили затримали політичного оглядача білоруської служби "Радіо Свобода" Віталія Циганкова і його дружину, передає "Радіо Свобода".

«Машину зупинив співробітник ДАІ, вимагав вийти ... З огляду на всі події, коли людей витягують з машини, б'ють і затримують, я відмовилася. Я сказала, що покажу документи з машини. На це працівник ДАІ дуже різко відреагував, почав опускати скло, бити по машині, приставив пістолет через вікно до моєї голови і зажадав вийти. Я, незважаючи на це, поїхала вперед. Нас оточили кілька автомобілів ДАІ, Віталія викинули з машини, побили, поклали на асфальт ", - сказала Циганкова.

За її словами, зараз вони з чоловіком знаходяться в Московському райвідділі внутрішніх справ.

Прессекретар Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь Ольга Чемоданова заявила, що ніхто нікого не бив, а водія та пасажира машини доставили в Московське РУВС для розгляду.

«Об'єктивно справа йшла так. 12 серпня, близько 19:40 на проспекті Дзержинського в Мінську співробітники ДАІ спробували зупинити машину "Ніссан" для перевірки документів. За кермом перебувала 38-річна водійка, яка проігнорувала неодноразові вимоги про зупинку. Міліціонери почали переслідувати автомобіль, поки він не зупинився. Вже під час перевірки документів жінка затиснула руку співробітника шибкою і почала рух », - написала Чемоданова в Telegram.

Вона також зазначила, що Циганкова притягнута до адміністративної відповідальності за невиконання вимоги про зупинку авто.

9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента країни, Олександр Лукашенко, який править країною з 1994 року, брав участь в них вже шостий раз і, за даними офіційних екзит-полів, здобув перемогу.

Після цього по всій Білорусі відновилися акції протесту, під час яких відбулися криваві зіткнення з силовиками. З різних міст країни надходили повідомлення про фальсифікації.

На їх тлі  ведучі білоруських державних телеканалів і радіостанцій почали звільнятися. За минулі два дні з роботи пішли вже семеро журналістів.

Чи впаде режим Лукашенка за результатами вуличних протестів, читайте в статті Володимира Кравченка «Білорусь вимагає змін» для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі