Країни східної Європи закликали США не знімати санкції з Росії

Поділитися
Країни східної Європи закликали США не знімати санкції з Росії Східноєвропейські країни закликали Сенат не знімати санкції з Росії
Посли п'яти східноєвропейських країн у Вашингтоні підтримали позицію Клімкіна.

Посли Латвії, Польщі, Грузії, Литви та Естонії виступили разом з Павлом Клімкіним на слуханнях американського Сенату з приводу активності Росії у східноєвропейському регіоні. Країни засудили втручання РФ у їх внутрішні справи, включно з кібератаками, і наполягли на тому, що санкції проти Росії не повинні бути зняті найближчим часом, повідомляє Reuters.

Представники країн також відзначили, що усвідомлюють російську загрозу їх енергетичній безпеці і намагаються диверсифікувати джерела енергії. На думку східноєвропейських країн, інші країни також повинні зменшити залежність від російського газу.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок, 6 березня, прибув з офіційним візитом до Вашингтона.

Перший день перебування в США глава українського зовнішньополітичного відомства присвятив зустрічам з керівниками та експертами провідних аналітичних центрів Вашингтона.

7 березня Клімкін зустрівся з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, а також виступив у Комітеті з питань асигнувань Сенату США на тему "Російська політика та наміри щодо окремих Європейських країн: приклад України".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі