Гілларі Клінтон звернулася до президента США Дональда Трампа з проханням звернути увагу на заклики американської розвідки діяти адекватно російській загрозі. Такий заклик колишня суперниця глави Білого дому у виборчій гонці опублікувала на власній сторінці у Twitter, передає Укрінформ.
"Я кажу це як колишній державний секретар і як американець: росіяни продовжують наступати. Наші професіонали в розвідці просять Трампа діяти. Він так і буде продовжувати ігнорувати це й капітулювати, чи все ж захистить нашу країну?" – поставила питання впливовий американський політик.
Клінтон також додала до посту посилання на публікацію The Washington Post щодо слухань напередодні в Конгресі керівника Кібер-командування США адмірала Майкла Роджерса, який у вівторок заявив, що і зараз Москва шукає можливості втрутитися у вибори до Конгресу США. Роджерс також підтвердив, що не отримував від Трампа прямих розпоряджень щодо протистояння кіберзагрозам з боку Росії.
Нагадаємо, що раніше розвідка США оприлюднила дані про втручання Росії у американські вибори в 7-ми штатах. Агенти РФ порушили роботу виборчих систем та вебсайтів в Алясці, Арізоні, Каліфорнії, Флориді, Іллінойсі, Техасі та Вісконсині.
Також стало відомо, що зятеві Трампа Джареду Кушнеру обмежили доступ до держтаємниці США. Раніше він керував контактами колишнього радника президента США з питань національної безпеки Майкла Флінна з росіянами. Кушнер є одним з ключових фігурантів справи про російське втручання у вибори.
У лютому Кушнер розпочав співпрацю зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером, який веде справу про російський слід у президентських виборах в США. Так, на початку листопада 2017 року він зустрічався з командою спеціального прокурора Роберта Мюллера, які запитували його про Флінна.
Перед цим у конгресі США допитали ще одного учасника зустрічі Трампа-молодшого і юриста з РФ Наталію Весельницьку. Даючи свідчення в обох комітетах Конгресу, Трамп-молодший визнав, що в червні минулого року провів у Нью-Йорку зустріч з Весельницькою. За його словами, він погодився на розмову, так як сподівався отримати інформацію компрометуючого характеру про колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон.