Хоча ВВП Росії впав лише на 4%, її економіка вже не в змозі забезпечувати армію — Рустамзаде

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Хоча ВВП Росії впав лише на 4%, її економіка вже не в змозі забезпечувати армію — Рустамзаде У РФ мобілізовані більше не рвуться на війну © TWITTER
Розірваний ВПК не поповнює втрати і РФ стала залежною від поставок.

Незважаючи на офіційні дані про те, що за дев'ять місяців війни в Україні економіка РФ втратила лише 4% ВВП, на країну вже тисне весь прес інструментів, а градус напруги серед населення зростає, зазначив в інтерв'ю Інні Ведерниковій військовий аналітик Агіл Рустамзаде.

«На економічну ситуацію не можна дивитися лише через призму валового продукту. ВВП може впав незначно, але економіка вже не в змозі забезпечувати армію, щоб та успішно воювала», - зазначає він.

Рустамзаде наголосив, що Збройні сили Росії втратили 30–40% свого бойового потенціалу, техніки та ресурсів, а розірваний санкціями оборонно-промисловий комплекс не в змозі поповнити ці втрати.

У свою чергу в самій армії існує багато проблем із нещодавно мобілізованими, із забезпеченням одягом, взуттям, військовою технікою.

«Все це у комплексі змінює атмосферу всередині Росії. І знову актуальна моя теза про поступове підняття градуса напруги. Через вісім місяців війни росіяни не мають бажання йти служити. Ця війна не стала народною, визвольною. А ось влітку вона могла стати такою. І були добровольці, котрі йшли воювати. Тобто всьому свій час», - наголосив він.

Більше матеріалів Інни Ведернікової читайте за посиланням. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі