Хакери з Азербайджану зламали 90 новинних сайтів Вірменії

Поділитися
Хакери з Азербайджану зламали 90 новинних сайтів Вірменії
Служба нацбезпеки Вірменії підтвердила факт злому.

Азербайджанські хакери організували масштабну кібератаку на 90 новинних сайтів Вірменії. Це сталося в день загострення відносин між країнами і початку бойових дій в районі Нагірного Карабаху, 27 вересня, передає прес-служба нацбезпеки Вірменії.

Про те, що хакерська атака на вірменські сайти сталася, стало відомо також і з телеграм-каналу Karabakh Hacking Team і інших джерел.

Азербайджанські хакери зламали до 90 вірменських вебсайтів і опублікували на них запис промови президента Азербайджану Ільхама Алієва, який заявляє, що Карабах - це Азербайджан.

У повідомленні хакерів також є список сайтів, які зазнали кібератаки. Серед них 1in.am, armenpress.am, news.am, mamul.am, armtimes.am, hetq.am і інші.

Нагадаємо, вранці 27 вересня карабахський конфлікт спалахнув з новою силою. Сторони конфлікту - Вірменія і Азербайджан - звинуватили один одного в наступальних діях і ракетний обстріл житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території).

Міноборони Вірменії заявило про знищення трьох танків і 1 вертольоти ВПС Азербайджану, екіпаж збитого вертольота живий. Міноборони Азербайджану заявило про знищення 12 зенітних ракетних комплексів «Оса» ППО Вірменії. Вірменія, Азербайджан і Нагорний Карабах ввели військовий стан і оголосили мобілізацію.

В результаті боїв постраждали «столиця» Нагірного Карабаху Степанакент і інші населені пункти. Повідомляється про 14 поранених і 12 загиблих, самопроголошений Нагорний Карабах заявив про 16 постраждалих цивільних і 100 військових. Інформація про поранених і загиблих уточнюється.

Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією почався через Нагірний Карабах в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР. Нагорний Карабах і сім прилеглих до нього районів - 20% території Азербайджану - знаходяться під окупацією збройних сил Вірменії. У травні 1994 року сторони досягли режиму припинення вогню. Територіальний конфлікт не врегульовано до сих пір.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі