Канада запровадила санкції проти 33 оборонних компаній Росії

Поділитися
Оттава вимагає, щоб винних у звірствах було притягнуто до відповідальності.

Канадський уряд запровадив нові санкції проти ще 33 оборонних компаній Росії.

"Нові заходи накладають обмеження на 33 структури оборонного сектору Росії", - йдеться у заяві уряду Канади.

Зокрема, під нові канадські санкції потрапили Московский физико-технический институт (МФТИ), ПАО "Звезда", судостроительный завод "Вымпел", НПП "Исток".

“Канада завжди підтримувала і завжди підтримуватиме Україну. Сьогоднішні заходи є останнім прикладом нашої непохитної підтримки України та її народу. Ми продовжуватимемо підтримувати хоробрих чоловіків і жінок, які борються за свою свободу, і ми вимагаємо, щоб винні у звірствах були притягнуті до відповідальності”, - сказала міністр закордонних справ Мелані Жолі.

  • Після незаконної окупації Росією та спроб анексії Криму у 2014 році Канада ввела санкції проти більш ніж 1100 фізичних та юридичних осіб. Багато з цих санкцій було введено в координацію з союзниками та партнерами Канади. Останні санкції Канади передбачають заморожування активів та обмежень щодо зареєстрованих на біржі компаній.
  • З моменту вторгнення Росії в Україну 24 лютого Канада ввела санкції щодо понад 700 фізичних та юридичних осіб із Росії, України та Білорусі.
  • Канада передала інформацію про ситуацію в Україні до Міжнародного кримінального суду (МКС) спільно з іншими державами-членами МКС у результаті численних тверджень про скоєння російськими військами серйозних міжнародних злочинів в Україні, включаючи військові злочини та злочини проти людяності.

Попри те, що Київ узяв на себе зобов'язання в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС ратифікувати Римський статут, українська влада досі цього не зробила. Чому? Як це може позначитися на міжнародному розслідуванні злочинів, вчинених російськими військовими в Маріуполі, Харкові, Херсоні, Бучі, Бородянці, Ірпені, Чернігові, Волновасі та багатьох інших українських містах і селах? Відповіді на ці та інші запитання — в інтерв'ю ZN.UA заступника генерального прокурора України у 2019–2021 роках Гюндуза Мамедова «Чому нашій країні необхідно ратифікувати Римський статут».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі