Японія підняла винищувачі на тлі спільного військово-морського патрулювання Китаю та РФ у Тихому океані

Поділитися
Японія підняла винищувачі на тлі спільного військово-морського патрулювання Китаю та РФ у Тихому океані Фото ілюстративне © скриншот видео Youtube
Літаки РФ були зафіксовані між Японським і Східно-Китайським морями.

Японія у п'ятницю, 18 серпня, заявила, що підняла в повітря винищувачі після того, як два російські літаки Іл-38 були зафіксовані між Японським і Східно-Китайським морями, де РФ проводить спільне військово-морське патрулювання і навчання з Китаєм. Про це повідомляє Reuters.

Кораблі ВМС Росії і Китаю спільно патрулюють Тихий океан і проводять військово-морські навчання у Східно-Китайському морі, йдеться в заяві Міністерства оборони РФ, опублікованій у п'ятницю.

"Загін кораблів ВМФ Росії і ВМС армії Китаю зараз діє в акваторії Східно-Китайського моря і з початку патрулювання пройшов понад 6400 морських миль", - йдеться у заяві.

Росія і Китай провели протичовнові навчання, відбили умовний напад ворожої авіації, а також відпрацювали зліт і посадку вертольотів на палуби військових кораблів, додали в міністерстві.   

Активність російських ВПС зафіксували наступного дня після того, як Японія помітила російські та китайські військові кораблі, що перетинали води між південними японськими островами Окінава і Міяко. 

Нещодавно Японія попередила, що поглиблення військової співпраці між Китаєм і Росією викликає серйозне занепокоєння щодо безпеки. Про це йдеться у першій оборонній "Білій книзі" країни, після того, як минулого року Токіо оголосило про плани щодо збільшення витрат на оборону

Повідомлялося, що минулого року Китай і збройні сили РФ провели шість спільних військових навчань - найбільше за останні двадцять років. Це становить дві третини всіх навчань Китаю з іноземними військовими у 2022 році. Згідно з підрахунками, Росія і Китай провели щонайменше 36 спільних навчань після анексії Криму Путіним.  Аналітики вважають, що Пекін і Москва починають використовувати своє дедалі тісніше військове партнерство для проектування сили проти інших країн.

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі