Якщо КНР та Бразилія залучать до «Друзів миру» десятки країн, Україна може забути про просування свого плану перемоги та Саміт миру – оглядач

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
І Бразилія та Китай мають всі шанси заручитися потрібною їм підтримкою.

Китай та Бразилія зі своєю платформою «Друзі миру», яку вони хочуть представити як спільну позицію Глобального Півдня щодо припинення «української кризи», мають всі шанси заручитися підтримкою південних країн. Кожна з країн Глобального півдня має свої мотиви підтримати таку ініціативу, пише Володимир Кравченко у статті «Мирний план друзів Путіна викликав страх у російських Z-патріотів. Не влаштує він і Україну».

За словами автора, одні із таких країн зацікавлені у завершенні на будь-яких умовах війни, розв’язаної РФ проти України. Для інших війна на сході Європи – це протистояння Росії з американським імперіалізмом. 

«Якщо Пекіну вдасться втягнути в групу «Друзів миру» десятки країн, то китайське керівництво отримає серйозний аргумент для просування свого й російського бачення завершення війни, а Україна може забути про просування власного Плану перемоги та проведення другого Саміту миру», – пише Кравченко.

27 вересня Китай оголосив про намір створити платформу «Друзі миру», в межах якої країни сприятимуть «політичному врегулюванню» війни в Україні. Китайське Міністерство закордонних справ заявило, що їх спільний із Бразилією план схвально оцінили понад 110 країн.

Водночас 13 країн, які були присутні на зустрічі, де й презентували платформу, виступили з комюніке, в якому підтримали оприлюднений у травні китайсько-бразильський план урегулювання «української кризи». Цей план, упакований в гарні слова, становить загрозу для України.

Москва підтримує китайсько-бразильську ініціативу. Кілька її прихильників знайшлося навіть у Європі. А от російські Z-патріоти вважають план Китаю та Бразилії шкідливим для РФ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі